Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem semmi sem jön össze. Nincsenek barátaim, mert általánosan folyton bántottak, ezért bízni sem merek már az emberekben. Aztán 1 hónapja a barátom is elhagyott. Már kimozdulni sem merek itthonról! Mit tegyek?
2015. nov. 21. 08:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*általános iskolában
2015. nov. 21. 08:27
 2/4 Köki Péter válasza:
Gondolom akkor lány vagy... Privátban tudsz küldeni egy képet? Most hány éves vagy? Ha nagyon komoly ez a félelem,érdemes egy pszihológussal beszélni... Nálam ugyan ez volt a probléma, elmentünk egy ilyen gyógyegérhez, azóta nekem mindencsokkal könnyebben megy...
2015. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek csak esemenyek. Nem ezek tesznek szerencsetlenne. Ezek csak tapasztalashoz, tanulashoz kello dolgok.

Ha nincsenek barataid, csak akkor problema ha zavar.

Miert nen mersz kimozdulni?

Ha kell segitseg, irj.

2015. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Köki Péter válasza:
A barátodat nem értem, mert szép vagy... Kimozdulni meg ne félj, szerintem kezzd úgy, hogy egyedül elmész moziba, shoppingolsz, és ha már megszoktad hogy rengetegen körbevesznek, menny el egy buliba, szórakozz, és ha ismerkedni szeretnél már de nem megy,igyál egy keveset, hogy legyen bátorságod...(de ne túl sokat!)suliban miért szekálnak? (1. Kommentelő voltam)
2015. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!