Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőtt kori cumizás szégyen...

A felnőtt kori cumizás szégyen? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
Vannak köztetek olyan felnőttek akik cumiznak? Írják meg bátran nem csak a negatív oldalát kell leírni, szerintem vannak pozitív oldala is annak ha egy felnőtt cumizik!

2015. nov. 21. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
A férjem elég gyakran igényli, én pedig minta feleség vagyok:D
2015. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az a kérdező aki egyszer feltett egy kérdést és kiderült,hogy pelenkát is hord?
2015. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a baràtnőm szeret cumizni. Nem ciki.
2015. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az pláne pozitív, ha nem fér rá a bilire és a felmosó vederbe szarik!
2015. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pelenkás felnőtt vagyok, csak azért kérdezem mert sokan csak azokat írják, hogy gusztustalan meg szégyen külföldön sok felnőtt cumizik és nem tabu, vannak üzletek is! én is cumizok ha akarok és a párom is és nincs semmi lelki gondunk és nem is volt és ez csak úgy jól esik. akkor miért van sok negatív oldala? Ez tesz kíváncsivá!
2015. nov. 21. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy külföldön ez divat, de a mi kultúránkban nem az.Infantilis hatást kelt.Ha ilyen felnőttet látnék, fogyatékosnak gondolnám.
2015. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
17:33 Nem az utcán mondtam! A szexet sem az utcán csinálják mert szerintem azok is elmebajosak lennének nem? Úgy látom jönnek a gagyi válaszok!
2015. nov. 21. 17:38
 8/16 A kérdező kommentje:
2015. nov. 21. 18:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, adtál egy jó ötletet. :)

[link]

2015. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Sok éve élek Németországban és bizton állíthatom, hogy itt sem cumizik egy felnőtt sem, maximum a degeneráltak. A fétisedhez meg szerintem a szex kategóriában keress támogatást, ne itt, itt csak kiröhögnek és jogosan...
2015. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!