Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek csak nyűg vagyok...

Mindenkinek csak nyűg vagyok a hátán akivel haverkodni próbálok, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha haverkodni próbálok, mindig az van, különösen pár éve hogy a másik eleinte visszafogottabban, majd határozottabb eszközökkel próbál eltávolítani maga mellől. Próbálnak mindig lerázni, hogy ne kelljen elviselniük. Nyűg vagyok a hátán mindenkinek csak, senki se fogad el. Ezellen mit lehetne csinálni?
2015. nov. 22. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kéne találnod egy igaz barátot. Ezek csak haverok, ráadásul köcsögök. Nekem is vannak olyan barátaim, akikkel ugye jóban vagyok, de most nem erős baráti kapcsolat az, egyszerűen kedvelem és elfogadom úgy, ahogy van, de ettől függetlenül nem küldöm el. Tehát hidd el, nem valószínű, hogy veled van a baj. Te mindig add önmagad!! Neked az a feladatod! És, ha valaki megszeret (nem feltétlen az "i love juhhh"-ra gondolok, baráti szeretet, aminél jobb nincs!!!), akkor az okkal szeret meg és nem fog ellökni magától. :) Bezony! Úgyhogy ne parázzál, idővel úgyis lesznek igaz barátaid. :)
2015. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A, olyan a személyiséged, hogy nem bírják. Pl én is utálom azokat az embereket, akik csak a piáról meg a szexről tudnak beszélni. az én hobbim meg a szemükben hülyeség, pénzpazarlás, inkább ittam volna el az árát... bla bla bla


B, rossz embereket fogtál ki

2015. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pelgrim ***** válasza:

«Mindenkinek csak nyűg vagyok a hátán akivel haverkodni próbálok, miért lehet ez?»


Talán azért mert haverkodni próbálsz. Ne próbálj senkinek haverja, barátja lenni, viselkedj spontán, akkor lesznek igazi barátaid.

2015. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!