Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jelszavatok? - Nem...

Mi a jelszavatok? - Nem konkrétan, csak kíváncsi vagyok ki HOGYAN gondolkodik és MIT állítotok be.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy legtöbbetek hogyan, milyen jelszót állít be. Gondolok itt ez alatt pl.szimbólumok, számok stb. Véleményem szerint a szimbólum egész jó ötletnek tűnik, viszont kevésbé megjegyezhető, és kíváncsi lennék a ti véleményetekre.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. nov. 22. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
becenevem es szuletesi evem
2015. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindenhol ugyanaz a jelszavam, így nem fogom elfelejteni.

A jelszavam:

*****

2015. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A szimbólumokkal hogy álltok?
2015. nov. 22. 12:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Generált jelszó.
2015. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedvenc regényem címe.
2015. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl. fitymalotyma. A script szerint gyenge, de megnézném ki meg melyik algoritmus találja ki.


De amikor felidegesítenek a hülye feltételekke, hogy ennyi meg annyi karakter legyen, és a végtelenhez közelítő lehetőséget szűkítik azzal hogy köteles vagyok számot meg jelet rakni bele akkor adok meg olyanokat hogy "Arschgesichte1."

Gyakran veszek japán szavakat is, mert azzal senki sem próbálkozik, bár szoftveresen ha pl. pont japán szótárból szedik a szavakat a feltöréshez akkor akár ez még gyenge is lehet.

2015. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem ez: aranyaszok10uveggel
2015. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy általános jelszavam, egy név, amit olyan helyekre használok, amik nem túl fontosak. Van egy ami 7 jegyű és összevissza betűk és szàmok, ezt egyszer valamihez kaptam generáltan, nem lehetett megváltoztatni, így megjegyeztem. Közepes erősségű. Azokhoz pedig, amiket nagyon "meg akarok védeni" egy nagybetű-kisbetű-számos jelszavam van, amit még anno a suliban kaptunk a fiókunkhoz. Ez 9 karakter egyébként.
2015. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedvenc filmem címe itt-ott nagy betűvel, számmal.

Kevésbé fontos dolgoknál egy 9 számjegyű kódot használok, igazán fontos dolgoknál pedig egész mondatot, amiben minden van szinte.

2015. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!