Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Kb.2 éve elveszítettem egy nagyon fontos, szeretett családtagomat. Azóta mintha egy méteres vastagságú jégpáncél lenne a szívem körül. Utálom a karácsonyt, a gyerekeket, az embereket, a nyálas dolgokat,a happy endet,a túl szép,idilli befejezéseket... Tudom,hogy ez így nem az igazi,és néhányan meg is szólnak,hogy milyen érzéketlen vagyok,de nem tudok változni. Nem megy. Utálom a boldog dolgokat,ha tehetném,úgy berúgnék 23-án,hogy 27-éig magamhoz se térnék. Volt más is így? Mit tehetnék?

2013. dec. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kit veszítettél el? Mesélj erről egy kicsit.
2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hónap múlva 18. Nagypapámat, rákos volt, gyakorlatilag 1 éven át folyamatosan leépült, gyengült...Az egyik karácsonykor még teljesen jól volt, nevettünk, örültünk, aztán a következő karácsonyt már a temetőben töltötte.

Az az igazság, hogy kezdem azt érezni, hogy nem tudok senkit szeretni,nem tudok senkihez ragaszkodni...pedig ehhez még fiatalnak érzem magam...

2013. dec. 11. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ne változz meg ha nagyon szereted a nagymamádat akkor ez érthető hagy időt magadnak lassanként elolvad az a jégpáncél ha gyorsan szeretnéd ezt elérni akkor menj el egy pszichológushoz
2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagypapája, de hagyjuk...
2013. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja bocs nagypapát
2013. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!