Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Nagyon lúzernek érzem magam. Kisebb koromban eleven, népszerű, talpraesett gyerek voltam. Tipikusan az a fajta, aki előtt nagy jövő áll. Aztán a dolgok nagyon megváltoztak. Felsős koromban (ált. isk.) kezdtem félénkebbé, befelé fordulóvá válni. Nem úgy éltem, mint a korombeliek. Magányos, lázadó gyerekké váltam. Nem jártam el bulizni, a társasági életem a tinédzser korszakom környékén egyenlő volt a nullával, most pedig egy tapasztalatlan buta libának érzem magam, aki tényleg semmit sem tud az életről. Hogyan kezdhetnék el élni, hogy ne érezzem magam naivnak? Még egy boltban sem érzem jól magam. Legszívesebben meghalnék. Nincs érettségim, az önbecsülésem a béka feneke alatt csücsül, nincsenek barátaim, a kapcsolatom is elég rövid idő alatt ment tökre, totál magam alatt vagyok, mert az én hibám volt.. Változni szeretnék, de úgy érzem, akármit csinálok, sosem leszek olyan, mint a többi ember.. Ciki, hogy 19 éves vagyok és még nem buliztam, továbbá sosem volt normális társasági életem? Folyton ezen kattogok és sajnos minden egyes nappal csak idősebb leszek. Rettegek attól, hogy a "fiatal" éveim minden öröm nélkül kifolynak a kezeim közül. Mit kéne tennem? Köszönöm a válaszokat! 19/L
2014. júl. 12. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulj, szerezd meg azt az érettségit! Tűzz ki magad elé célokat, írd le, fesd a faladra, tetováltasd magadra, mindegy csak érd el őket! Jobban becsülöd majd magad. Menj szórakozni, mindenkinek kell. Ismerj meg új embereket. Ne add fel, harcolj! Taposd ki magadnak az utadat. Valaki biztos figyel fentről mindenkire.:3 Higgy benne, mert erőt ad!^^

Tanulj ki egy szakmát, tedd hasznossá magad az életben. Nézz filmeket, olvass, írj, tájékozódj a hírekből, rajzolj, lovagolj, ússz, alkoss magadnak stílust és gondolkodásmódot! Tedd azt, ami boldoggá tesz. Beszélgess el erről a szüleiddel, barátaiddal, akiben megbízol - kérj segítséget. Ne kattogj, a múlt az múlt, az marad, de a jövő az jön!:) Kezdj éééélni!:DD

Sok sikert, szurkolok.:) <3

2014. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és - Carpe Diem!:D
2014. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!