Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 évesen ti mennyit ittatok?...

15 évesen ti mennyit ittatok? Nekem kevesebbet kéne? 15f

Figyelt kérdés

Általában 2-3 hetente berúgok, általában haverokkal. Nem szoktam sokat inni legtöbbször csak pár sört, hogy nagyon jól érezzem magam, eddig max 4-5 alkalommal volt,hogy nagyon részeg voltam(vodka,pezsgő,stb)

Baj ha ilyen idősen ennyit iszok? Vagy belefér csak tartsam a mértéket?


2015. nov. 22. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én először részeg 20 éves koromban voltam. Előtte csak néha egy-egy üveg sör, vagy egy kupica rövid csúszott le.


Nekem nem baj, de még bármi lehet belőle, akár alkoholizmus is.

2015. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Én is 15 éves (fiú) vagyok:Még sose rugtam be, nem szeretem az alkoholt..

De úgy gondolom hogy minimum 16-17 éves kortól mondanám hogy mértékkel.. De mindenki maga dönti el (sajnos) hogy mikor akar/fog bergni

.

2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
*berugni
2015. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fiatal vagy még ennyi piáláshoz. Mennyiségileg rengeteg. Az hogy a haverokkal esetleg megiszol 1-2 sört, (azt sem kellene), az egy dolog. De ilyen gyakran berúgni, meg keményebb piákat inni, az már gáz. Szerintem fogd vissza magad. Attól nem leszel menő, ha kotta részeg vagy.
2015. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én még egy kortyot se ittam. Egyszer sem gyújtottam rá. Semmi ilyesmi.

Köszönöm szépen, remekül érzem magam nélküle. Ugyanúgy felszabadult tudok lenni.


15/F

2015. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15 évesen 2 hetente berugol és Már 4-5 ször voltál hulla részeg?

Szerintem über gáz

2015. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi 20 éve inkább csak 16 évesen kezdtünk el iszogatni, kulturált gimis társaságként is eléggé szépen, de ilyenkor is tudtunk viselkedni. A tipikus az volt hogy csak házibuliban ittunk keményebben, vagy táborokban, telkeken. Ha szórakozóhelyekre mentünk akkor 5-6 italnál nem ivott többet a többség, amitől azért már volt töltés, de nem álltunk be teljesen.


Aki tartotta kb. azt a szintet hogy hetente 1-2 ilyen iszogatás, havonta 1-2 durvább bepiálás azoknak semmi baja sem lett, srácok közül ma a többség sikeres két diplomás családos ember. Akik viszont hetente többször is keményen ittak, kb. 10%-unk, azok felének ma is alkohol problémája van, barátok barátait is nézve kb. 200 fős mintából pedig 1% - 2 fő - bele is halt.

2015. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is 14-15 évesen kezdtem el inni, cigizni. általában minden hétvégén bulizni mentünk és ittunk iskolaidőben, hétközben nem. Nyáron viszont szinte miden nap... 17-18 évesen már tök visszafogtuk magunkat, megtanultuk, hol a mérték. Főiskolán viszont újra elindult egy bulikorszak, gyakrabban iszok, de nem az, hogy minden este részegen fetrengek... sztem nem gáz, majd idővel alakul a dolog... majdnem minden srác ilyen ennyi idősen, aki társaságba jár.
2015. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a (meglehetősen vegyes) válaszokat!:)

Még annyi,hogy nem kívánom elrontani az életem,rendesen tanulok,erős gimibe járok és a pár piáláson kívül nem nagyon szoktam semmi "bűnös" dolgot csinálni.

2015. nov. 22. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Te dolgod. Azért legyél tisztában a kockázatokkal, és próbáld tartani a mértéket! Nem baj, ha sörözgettek és jól érzitek magatokat, de azért ne rúgjál be 2-3 hetente, az kicsit sok.
2015. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!