Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember...

Szerintetek milyen ember vagyok? Kedvelhető, vagy inkább elkerülnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16,5 éves lány vagyok, aki nagyon szeret olvasni. Könyvtárba is járok, de az otthoni könyvtáramat is, habár apránként, de gyarapítom. Mindig van nálam egy (vagy akár több) könyv is, és amikor csak alkalmam van rá, leülök olvasni.

Nagyon szeretem a filmeket és az animéket is, sokat nézek belőlük. Videojátékokkal is játszom, úgyhogy akár gamer girl-nek is lehetne hívni engem, bár nem tudom, hogy tényleg illik-e rám ez az elnevezés.

Viszonylag introvertált személyiség vagyok, de van pár barátom és új emberekkel is könnyedén ismerkedem. Inkább az otthonülős típus vagyok, de 1 éve elkezdtem koncertekre járni, így havonta-kéthavonta elmegyek egy-egy koncertre, hogy "kibulizzam" magam (ilyenkor inni is szoktam egy picit).

Kissé önbizalomhiányos vagyok, van olyan, hogy nem merek odamenni valakihez. Viszont ha egy szerettemet bántják, nagyon be tudok gurulni, és késztetést érzek arra, hogy segítsek neki (amit meg is szoktam tenni, ha módomban áll).

Alapvetően csendes vagyok, nem sokszor jutok el arra a szintre, hogy kiabáljak. Veszekedni nem szeretek, csak akkor szoktam, ha úgy érzem, a másik személy nagyon bántóan viselkedik velem/mással szemben, vagy pedig nincs igaza.

Az olyan emberek társaságában, akiket jól ismerek, nagyon fel tudok engedni, ilyenkor vicces is tudok lenni. :)

Nagyon szeretem az angol nyelvet, mindent angolul nézek, mostanában már angolul is olvasok. Angliába szeretnék menni nyáron bébiszitterkedni, hogy megtapasztalhassam, milyen ott lenni (és mert nagyon szeretem a gyerekeket is), mert egy napon én is ott szeretnék élni.

A véleményemet csak kinyilvánítani szoktam, nem várom el, hogy más is ezt gondolja, csak szeretném, ha tudnák, mit gondolok a témáról. Cserébe én is ugyanúgy elfogadom az ő véleményüket.

Összegezve:

Rossz tulajdonságaim: néha nagyon trehány tudok lenni, viszonylag könnyen sértődöm meg, sokszor félek az emberektől, önbizalomhiányos és introvertált vagyok, nagyon szeretek enni (nem vagyok bálna nagyságú, ha ez jutna erről eszedbe :D).

Jó tulajdonságaim: empatikus vagyok, megvédem a szeretteimet, nyitott vagyok az új dolgokra, elfogadom az embereket olyannak, amilyenek.


Szóval, mit gondoltok? Kérdezhettek is akár, sok kérdésre válaszolok, ha ennyiből nem lehetett megállapítani. :)


2015. nov. 22. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem rossz tulajdonságok. Értelmes emberi lény vagy.
2015. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy :)
2015. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedvelhető lány vagy :)

Egyedül a könnyű sértődés és az anime bögdösi az oldalamat :D

2015. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond,de járhatnál többet társaságba,barátnőkkel is foglalkozhatnál többet. A gamer nem hallgat meg és nem segít ha bajban vagy..
2015. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Viszonylag sokszor járok társaságba (szeretek programokat szervezni), szoktam találkozni a barátnőimmel is és mindig elmondják nekem a problémáikat. Én pedig ahogy tudok, segítek nekik. Azzal sosem volt gond, hogy meghallgatom-e őket, vagy sem, számomra ez természetes.

Megy egyszerre a kettő, nem töltöm minden időmet videojátékokkal és filmekkel. :)

2015. nov. 22. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Tökre korrekt csaj vagy, és van néhány tulajdonságaid ami nekem is :D
2015. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,akkor nálad minden rendben azok alapján amit leírtál...sok szülő összetenné a kezét ha a lányuk ilyen lenne mint Te.
2015. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megférnénk egymás mellett. Bár az én véleményemre nem biztos, hogy adni kell, mert világ életemben olyan voltam, mint egy terápiás labrador. Akármilyen zárkózott ember mellé raktak be, azt mindig felhúztam. Az óvodban is mindig összeállítottak a problémásabb gyerekekkel, mert akaratlanul is beillesztettem őket a társaságba. Mármint ezzel nyilván nem azt mondom, hogy problémás ember lennél, csak hogy nekem mindegy ki milyen ember, valahogy természetemnél fogva ráérzek, hogy hogy kell kijönni vele. :D
2015. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy kedvelnélek
2015. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális vagy, hasonló tulajdonságú csajok mind azok, és szerintem vannak önálló gondolataid sok mindenről, mert az ilyen csajokkal lehet dumcsizni 1000 dologról. Már a leírtakból is látszik hogy széles az érdeklődésed.
2015. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!