Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az hogy sok 45-50...

Miért baj az hogy sok 45-50 éves férfi vesz egy csoppert és elkezd motorozni?

Figyelt kérdés
Rögtön jönnek a "kapuzárási pánik" dumával
2015. nov. 23. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj ez, inkább az autót cserélje le a motorra, mint a feleségét egy fiatalabb évjáratra.:-)

Egyébként néhányuknál inkább az lehet a háttérben, hogy több a szabadidő, megvan már az anyagi lehetőség erre, és kisebb a felelősség rajta - ha összetöri magát a motorral, magának csinál kárt, a családjának kevésbé, nyilván az érzelmi oldaltól eltekintve.

2015. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a tágabb családban is van egy ilyen nagy motoros negyvenes. A gond azzal van, hogy a családra szánandó idő és pénz megy a motorra náluk. A gyerekek és a feleség spórolja meg azt a pénzt, amit a hapek elkölt a motorjára, évi soktízezer forintot, aztán abban az időben, amit a család együtt tölthetne, az illető inkább megy motorversenyekre meg motorozni. Minek vállal az ilyen családot...
2015. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk fiatalabb vagyok az említett korosztálynál de szerintem azok azért több ideje kedvelik a motorozást, és talán mostanra lett picit több idejük.

Meg a másik, hogy a motorozás több szabadságérzetet ad (szerintem mint az autózás) Félre értés ne essék nem az autót szidom..

Szép napot.

2015. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért baj mert azt a pénzt nem az asszony költi el
2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!