Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetnek egyesek azon...

Miért nevetnek egyesek azon ha én fiú létemre a sims el szeretek játszani? Mi abban fura ha egy fiú ezzel szeret játszani és nem a fifa meg a lövöldözőssel? Huszonéves / f

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nevetnék rajta, szerintem nem furcsa. És a Metin2-vel játszottál már? Mi róla a véleményed?
2015. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
Sokan játszanak vele, nők és férfiak, fiatalok és felnőttek, idősebbek egyaránt, de azért mégis inkább lányos játék. Talán ezért. :)
2015. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nevetnek? Nincs ráírva, hogy csak lányoknak. :d
2015. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyék mindig is lesznek, nem kell velük foglalkozni. Te csináld azt, amihez kedved van, mással ne törődj :)
2015. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem maga a játék röhelyes.Életszimulátor... XD

Egyszer láttam olyat hogy fűnyírószimulátor.Fuck sake...Na jó az utóbbit még megértem ha valaki mondjuk sivatagi éghajlaton tengeti életét, de hogy az életet is szimulálják számomra logikai bukfenc.

Ne vedd magadra, magánvélemény.


A válaszom: Ha neked ez esik jól hát játssz, mások véleménye meg ne izgasson.Béke.

2015. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem nem gáz. :D
2015. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, és imádom a sims-et.

Annó, 12 évesen is megvolt, elmentem suliba, és arra mentem haza, hogy az anyukám boldogan játszik vele, mert unatkozott, és megtetszett neki :D Szóval nyugalom.

2015. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!