Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik heteroszexuálisok, de jobban kijönnek a nőkkel, mint a férfiakkal, a baráti társaságuk is nagyrészt nőkből áll?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így általánosságban? Semmit.
2015. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, mindig is így voltam.

30/F

2015. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy csendes, visszahúzódó ember, aki gyerekként is csendes és visszahúzódó volt, és lányokkal barátkozott az iskolában, ezt a szokását pedig felnőttként is megtartotta.
2015. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján aligha lehet bárkit is beskatulyázni, pláne nem hinném hogy a nemi identitásnak és a baráti körnek komoly összefüggései lennének.
2015. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs gondom vele, amennyiben ez nem takarózás arra, hogy igazából csak sztároltatni akarja magát egy háremmel. De ezt értelmes nő úgyis kiszűri.

(még mielőtt vki elkezdené, igen, nőből is van ilyen)

2017. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!