Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valahol olvastam hogy sokat...

Valahol olvastam hogy sokat elmond egy emberről a cipője. Főleg a férfiakról. Mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 10:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A "színben passzol"-t ne vedd készpénznek, mert ez sokaknak azt jelenti, hogy pl. mindenük kék. Pedig a komplementer színek is passzolnak, csak sokan nem használják, mert mit szól a másik. Sőt, ott az egész színkör, lehetne vele játszani, de nem mernek.
2015. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Aha. Mi van akkor, ha én egy irodában dolgozom, és muszáj - ha nem is magassarkút - egy csinos, nőies kis ballerinacipőt viselnem a szoknya-blúz kombómhoz, és a feltűzött hajamhoz, miközben meg hétvégén én vagyok a legnagyobb hippi? De hétköznap meló után úgy megyek vásárolni, találkákra, mindenhová, mert franc se fog még hatféle ruhát-cipőt bekészíteni reggel, mikor így is mindig elkések.

És ez a példa valós :D

2017. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is jókat röhögtem némelyik állításon :D

Én meg abszolút hangulatember vagyok, minden nap úgy megyek ki, ahogy a kedvem tartja.

Egyik nap magassarkúban és blézerben, másik nap szakadt farmerben, viseltes tornacsukában. Vagy épp felhúzom a futócipőm, mert miért ne. Túrabakancs plázába?

Simán jöhet. Néha sminkelek, néha nem. Szeretem ízlésesen keverni is a stílusokat, ezernyi különböző stílusú és színű ruhám van.

Néha tiszta a cipőm, néha opálos a portól. Sok a hobbim, drága a szabadidőm, abszolút hangulatfüggő, hogy van-e kedvem a pengetéssel is eltölthető utolsó pillanataimat cipővakerolással tölteni, amikor amúgy is öt perc alatt koszos lesz odakint.

Most már értem, miért hozom mindig zavarba a szomszédokat, ha ilyen kis hülyeségekből képesek messzemenő következtetéseket levonni :D

Aki közelről ismer, ebből pont azt állapítja meg, ami igaz: bulis, élettel teli, pörgős alkat vagyok. Nem végigkínlódom, hanem végigjátszom az életet, ennek tökéletes kelléke az "éppen olyan, amilyen" stílus.

2017. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!