Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehetőségeim vannak?...

Milyen lehetőségeim vannak? Megéri kamuzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érettségim van és egy OKj-m. 6 éve nem találok munkát és semmilyen tapasztalatom nincs! Szüleim tartanak el! Rengeteg állásra beadtam már és rengeteg állásinterjún voltam 99% ügynöki, jutalékos munka vagy próbanap/hét és nem fizettek ki! Most már azzal kezdem, hogy próbanap csak határozott 1 napom munkajogviszonyban és fix fizetésért, de akkor próbanap sincs, mert bízzak a munkáltatóba, de bezzeg ha azt mondom adjon egy 5 ezrest nap elején és ő is bízon bennem, hogy nem lépek le vele, hisz annyi az esélye annak, hogy ő fizet nap végén mint annak, hogy nem lépek le a pénzzel akkor elküldenek egyből!


Arra gondoltam beírok 4-5 kamu volt munkahelyet és akkor több esélyem lenne vagy több iskolát ami nincs is meg..eddig 50 állásinterjúból egy helyen sem nézték meg a bizonyítványaim, pedig vittem magammal!


Mi a megoldás? Tanuljak? De pénzt szeretnék keresni ha belevágok egy suliba akkor megint nincs pénzem..kiadásaim meg vannak amit fizetnem kell!

Kilátástalanság ez a Magyarország!


2015. nov. 28. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a feleséged annyira akarta volna, hogy ott dolgozz, már rég beszervezett volna... mondjuk a feleséged se értem, hogy ő tart el... ha be is szervez, nem egyből irodába mész, ahol a termelésbe több műszakba...
2015. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!