Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmagyarázná nekem, h...

Valaki elmagyarázná nekem, h mi az az Instagram? Mi értelme van?

Figyelt kérdés
Annyit tudok csak róla,h ez is egy közösségi oldal, mint a facebook. Viszont nem értem, h aki fent van facebookon, az minek van fönt ilyen instagrammon is? Nem elég egy közösségi oldalon fent lenni? Vagy ez miben más, vagy miben több mint a facebook, hogy ennyien rajta vannak, úgy, h közben fb.-jük is van?

2015. nov. 28. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Igaz, amit mondasz. Én a FB-on kívül még a Pinteresten vagyok fönt, meg LinkedInen. Utóbbira az önéletrajzod teszed föl, az egy bizonyos életkor fölött jó, ha már munkát keresel, az szakmai közösségi oldal. A kollégáid vissza tudnak igazolni, hogy igen, valóban rendelkezel a bejelölt képességekkel. Szerintem ez nem butaság.

A Pinterestet nem használom ki teljesen szerintem. Ott pineket (kitűzött kis képeket) tudsz kirakni a mappákba. De nem a saját képeid, hanem beírsz valamit, pl. állatok vagy Bon Jovi vagy metál zene, és abban a témakörben talál képeket. A képek őrzik az eredeti hivatkozásukat, így vissza tudsz találni arra az oldalra, ahonnan származnak. Valamint sok tippet, útmutatót találsz, pl. saját készítésű cuccok, hajfonatok stb. elkészítéséhez képes útmutatókat.

2015. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Az Intagram meg Twitter stb. szerintem sem érnek sokat a Facebook mellett. Én arra vagyok kíváncsi, vajon a Google+ milyen? De nem fogok regisztrálni rá.
2015. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom mit láttok abba a hülye facebookba.Én 5 percet fönt vagyok és meg is unom! 15 éves vagyok és pl. sokkal inkább szeretek rajzolni mint facezni!
2015. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon szeretem az instagramot, míg mondjuk a facebookot egyáltalán nem. Ennek az okai:

1. Csak képeket lehet posztolni, így nem látom az emberek marha kiírásait

2. Azt követek be, akit akarok, és az követ be engem, aki akar. Tehát nem kell kölcsönösen követnünk egymást, míg ha fb-n elfogadok egy barátfelkérést, akkor látnom kell a személy idióta posztjait.


Amúgy nem azért, de hány éves vagy? Az én ismerősi körömben sokan törölték már magukat facebookról, szóval akkor velük hol értekezzek ingyenesen? Szerintem erre a Viber tök jó, egyáltalán nem felesleges, nem mindenki akar fent lenni azon a hülye facebookon.


A Snapchatnek és Twitternek pedig személy szerint én sem látom értelmét, persze ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül nincs is.

2015. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

13-s személyében megérkezett a 15 éves különc, aki kitűnik a többi közül. esetleg még a zene témakörben írd le, hogy nem Justin Biebert hallgatsz, hanem Pink Floydot, ez ugye normális, és várd a se---ggnyalást, hogy csak te csinálod jól, végre egy értelmes fiatl stb.


Itt senki nem mondta, hogy mi nem unjuk meg 15 perc után a Facebookot, meg hogy ott ülünk egész nap (vagy Instagram vagy a többi). Miért, 15 perc az nem facebookozás? Én naponta felmegyek, ha van ott olyan ember, akivel beszélnék, maradok, aztán végigpörgetem az egyetemi csoportokat, meg a főoldalt, és kilépek. De ettől nem lett hű de egyedi. A konyhakés sem hibás, ha az emberek leszúrnak vele valakit. Akinek meg a barátai hülyeségeket osztanak meg, az cs****szd meg, ne jelöljön vissza minden büfés nénit meg alsóst a gimiből.

2015. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó 5 percet mondtam! Eltaláltad nem hallgatok B_uzi Biebert,mert a hideg kiráz tőle! Inkább Wizkalifa,Tyga stb. !! :DDD Nem azt mondtam,hogy kivétel nélkül facezik mindenki egésznap! De nézd meg ,hogy a velem egykorúak mit csinálnak egész álló nap!!!! Az tolsó előttinél a pont!! Jó én is nyomkodom a telóm de nem facebookozok! Sokkal jobban be jön az insta! Mert nem láttom a hülye kiírásokat! Anyi időt nem fordítok rájuk,hogy letiltsam,inkább nem faceezek! "Flegma vagyok bocsma,ha nem tetszik okcsa!!" Atya jó isten! :DDDD
2015. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 vagy 15 nem ez a lenyeg. Megjegyzem justin biebrrtble buu zizni intelligenciara vall... en se ot hallgatom dw wz nem erv. Mindegy a tema nem ez. A lenyeg hogy nem letiltani kell ekbereket hanem ki kellene noveszteni a tokeidet nekednis meg mindenkinek esbranyomni a visszautasitas gombra amikor bejelolnek.
2015. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
A kedves utolsónak nem ártana megtanulni helyesen ìrni, ha már ennyire jól tud fikázni!
2017. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!