Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy nem kotodom...

Miert van az, hogy nem kotodom az emberekhez?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, es egy szerető csaladom, akik mindig nagyon sokat törődtek velem. De a szuleim azt hiszik hogy utalom oket, mert nem szeretem a testi kontantust es nem igazan szeretek sokat veluk lenni. Nem azert mert nem szeretem oket, mert igenis imadom a szuleim de nem szeretek veluk lenni. Es barátaim is vannak, akik nagyon szeretnek de egyszerűen neha ugy erzem nincs szuksegem rajuk es ha olyan pillanatomban irnanak ram könnyen lehet, hogy elkezdenek veluk veszekedni, es egy ideig megszakitanam a kapcsolatot veluk. Pedig ha eloben talalkozunk sosincsen ilyen problemam, es altalaban az elso talalkozaskor kibekulok veluk. 16/l

#család #barát #&kotodes
2015. nov. 29. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben én is hasonló vagyok, introvertált. Jól érzem magam egyedül, gyakran igénylem is, hogy magamban legyek, még ha csak elmélkedem is olyan dolgokon, amelyeket nem fogok megvalósítani, bár "soha ne mondd, hogy soha". Nekem olyan ez a szemlélődés, mint a levegővétel, csak itt jóval hosszabb ideig tart a belégzés és kilégzés periódusa. Vannak ismerőseim, akikkel időről időre tartom a kapcsolatot, de valójában ugyanazt érzem, amit írtál, hogy nincs szükségem rájuk: jó velük, de nélkülük is, és ha ők is így éreznek, annak örülök, mert azt jelenti, hogy nincsenek érzelmileg rám utalva; akkor egy húron pendülünk.
2015. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is eleg introvertalt vagyok, es szerinten nem fugg ossze ez a tulajdonsag a kotodessel.

1) olvasd el a Kis Herceget. A rozsa es a roka segiteni fog.

2) Vegyel egy viragot es mindennap gondozd. Meglatod szukseged lesz ra.

3) Kisallat. Velem ez tette a legnagyobb csodat.

Remelem segitettem.

2015. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kötődsz senkihez, akkor az édesanyáddal nagy gondok vannak. Lehet, hogy te azt hiszed, hogy nagy szeretetben nőttél fel, de ez nem egészen igaz. A felnőttkori kötődés a gyermekkori kötődést folytatja: aki nem kötődik, az nagyon hamar érzelmileg eltávolodott (csecsemőként) az édesanyjától.


Olvass utána a neten, sok anyag van.


Egyébként nem hiszem, hogy neked komoly kötődési zavaraid lennének, egyszerűen csak serdülsz. :) Aki nem kötődik senkihez, annak nagyon kevés barátja van, és azok is általában négylábúak. :)

2015. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!