Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz vagyok?...

Szerintetek rossz vagyok? Szerintetek anyukám jogosan van felháborodva?

Figyelt kérdés
Ma reggel 7órakor keltettek hogy menjek iskolába én majd szivrohamot kaptam mert van valami hülye fóbiám a késéssel kapcsolatban...na mind1 tehát amikor felkeltettek rohantam öltözni pedig még egy órám a suliig...és akkor eszembe jutott, hogy még be kell pakolnom, az is hogy töri az első óránk és két anyagbol felelünk belőle egyszerre az is hogy utána kémia doga utána fizika doga utána még hogy fél óráig sminkelem magam...de mire ezeket kigondoltam már 7:18 volt és akkor felhivtam az anyukamat hogy nem igazolná-e nekem ezt a napot azt mondta hogy már nagyon elege van ebből hogy hozom haza az egyeseket pedig ebben az évben csak 3 egyesem van ami hozzám képest jó! Aztán végül mondta hogy ha igy folytatom elveszi a telefonomat meg még egy csomó mindent mondott....szerintetek mire való az igazolás ha nem erre?! Ha beteg vagy akkor úgyis majd az orvos ad igazolást!...

2015. nov. 30. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
HA nem kitalált történet, akkor teljesen jogos!
2015. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nem kitalált komolyan irtam! Csak nem tudtam jogy johosan mondta-e...
2015. nov. 30. 07:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem erre való. Ha annyira félsz hogy elkésel, és sok idő kell hogy elkészülj, húzd fel az órád. Igaza van anyukádnak, menj a suliba, készülj az órákra, és előző nap rakd össze a táskád.
2015. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
A lényeg, hogy ki legyél sminkelve. Nincs is annál fontosabb, amikor iskolába kell menni. Főleg ha be sem mégy, mert elkésel miatta...:D
2015. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Nomveber végén még CSAK 3 db egyesed van és nem érsz be a suliba sminkelés maitt....... Gratulálok.
2015. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat teljesen igazatok van... A sminkeléssel is jó lesz leállnom vele..
2015. nov. 30. 08:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kéne a tanulással fikázni másokat... Elég rosszul esett... Honnan tudod hogy nincs-e valami betegségem amiért három egyesem van de ki is irtam hogy hozzám képest jó egyébként diszleksziás osztályba járok....
2015. nov. 30. 08:23
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Anyudnak teljesen igaza van. A szuloi igazolas nem arra van hogy jhaj nincs kedvem suliba menni mert sok a doga.. az meg hogy diszlexias vagy megint csak nem mentseg.. unokahugom diszlexias diszkalkuluas es diszkografias mégis 4-5-os tanulo
2015. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Miért is kéne igazolni a napot???


Sminkelni meg aztán nagyon fontos általánosba (eszed alapján nem lehetsz idősebb), pláne félóráig.


Vegyél egy ébresztőórát, s kelj fel időben.

Sminkelés helyett meg a tanulásra koncentrálj.

2015. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért az igazolás nem épp erre lenne való. Képzeld el ha valami tényleg fontos történik, de akkor meg már igazolatlan lesz az egész napod mert késés miatt már elhasználtál minden szülői igazolást!

Egyébként meg tudom hogy jó lehet még suli előtt ismételni, de hidd el, az már csak önbizalmat ad, a lényeg az hogy korábban megtanultad-e az anyagot. A sulira összecuccolni pedig már csak ezért is érdemes még este, a tanulás után ;)

2015. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!