Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm 17 éves. Alapjában véve nagyon kedves, odaadó és jószívű. Csak van néhány tulajdonsága, amit eléggé furcsállok. Például: nem szereti a "perverz" dolgokat (egy minimális szinten sem tolerálja)és a csúnya szavakat. (ne értsetek félre, én sem vagyok az a trágár típus, de azért ennyi idősen a legtöbben már nem lesznek vörösek, ha valaki megemlíti a szexet.) Emellett az embereket sem, akikre jellemző, hogy ilyen formában nyilvánulnak meg.

Ha valaki cigizik vagy alkoholt iszik, azt sem tolerálja, még a kipróbálását sem. (Ez egy jó dolog is lehet, csak nem kellene ennyire előítéletesnek lenni velük szemben, hisz attól még lehetnek jó emberek.)

Lehet, komolykának hangzik, de a viselkedése közel sem az. Elég naiv és felületes és nagyon könnyen hív embereket barátainak, de csak azokat, akik számára megfelelnek (az előítéletei alapján).

A szerelemben is igazából csak annyi, hogy van egy fiú aki tetszik neki. Csak az a bökkenő, hogy egy évben 3-szor látja maximum és még sose beszélgettek. De senki más nem jöhet nála szóba, mert ő úgy véli, ez a fiú számára az igazi.

Egy kicsit "burokban nevelkedett" és a szülei féltik mindentől, lehet az is az oka, hogy ilyen lett (sajnos egy kicsit hipochonder is.)

Nem szeretnék ítélkezőnek tűnni, mert igazán kedvelem ezt a lányt, csak tudni szeretném, hogy ez számotokra is fura-e, vagy hogy ismertek-e hozzá hasonlókat. Sajnos az osztályban lassan egyre inkább az agyára megy mindenkinek.

16/L



2015. okt. 10. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szüksége van egy barátra aki segít neki,mert sokat sérült a személyisége a szülei miatt.
2015. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad lehet. Csak az a baj, hogy neki nem probléma, hogy ő ilyen és nem szeretne egy kicsit sem "lazább lenni". És sajnos nem tudok mindig hozzá alkalmazkodni, mert sokszor egyszerűen más a véleményem, amit neki elég nehéz elfogadnia, a természete miatt. De azért nem hagyom magára. Csak szeretném, ha egy kicsit nyitottabb és befogadóbb lenne a világgal szemben.
2015. okt. 11. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj, a lány 17 éves. Ha most belegondolok, miket gondoltam, meg mekkora erkölcscsősz voltam 17 évesen... Hidd el, kinövi.
2015. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamit tenned kell vele.

Nagyon sok és mély beszélgetés kellene neki. Ja és hogy soha többé ne beszéljen a retardáltakkal amit valamiért szüleinek hív.

2015. okt. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Vallásos?


Majd jön egy srác,megtapasztal vele ezt-azt,aztán pont az ellenkezője lesz. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik :D

2015. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd ha ráébred 20-22 évesen, hogy már mindenkit elüldözött maga mellől a viselkedése miatt, ő lesz a legmocskosabb szájú, legvadabbul bulizós legnagyobb pasifaló és egyszerre 5 cigi lóg majd a szájából.

De előbb ki kell szakadnia a szülei terrorja alól, mert addig esélye nincs társasági életre meg amúgy szociális és jellemfejlődésre. Neki magának kell erre rájönni és erőt gyűjteni, hogy megléphessen. Most úgy tűnik, hogy nagyon makacs, meg ilyen marad, de ha még magányosabb lesz és a barátnők is élik majd a felnőtt életüket, kétségbeesik és rádöbben, hogy ez így nem jó.

Van akinek hosszú évek kellenek, volt ilyen ismerősöm.

2015. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
xD sokkal furább dolgok is vannak szerintem
2015. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!