Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 14 évesen még csak...

Gáz ha 14 évesen még csak sportmelltartót hordok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem nő olyan nagyra a mellem, hogy melltartót hordjak. Zsepivel meg nem akarom tömni, mert az nagyon gáz.

Ma 2 fiú osztálytársam mondta, hogy olyan jó nő lennék, ha lenne mellem. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy lánynak kis melle van, de osztálytársaim többsége szerint az... Szerintetek?


2015. dec. 1. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Majd úgy is lesz. Az én sulimban is sok olyan lány is van mint te.
2015. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van melled? Nincs. Kevesebb vagy miatta? Nem. Eretlen osztalytarsaid bantanak? Igen. Erdekel? Nem.


Noch Frage?



16 l

2015. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz... Ha egyszer egy fiú szeretni fog, akkor az nem a mellméreted miatt fog szeretni. Az ilyen "olyan jó nő lennél, ha lenne melled" féle tajparaszt bunkók azok a fajta srácok akiket messziről kerülni kell, mert csak a testedért kellenél nekik. Egy normális ember nem mellméret alapján választ barátnőt.
2015. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok.:D
2015. dec. 1. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Majd megtömlek én
2015. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki azt mondta, hogy "jó nő lennél ha nagyobb lenen a melled" az egy kisfiú..egy férfit nem az érdekel..

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem, nem gáz..hogy is lenne az..biztos nekik félméteres (elnézést ezért, de muszáj volt)..

Ne aggódj ezen, érezd jól magad!

Kellemes estét!

2015. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az szerintem. Szerintem amig nem ütik át a mellbimbóid a pólódat, még akkor se, ha fázol, addig teljesen rendben van xd
2015. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ütik átXDDDDDD
2015. dec. 1. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

És szerintetek 14 évesen kinek kéne tetszenie? 20-30 éveseknek. Akkor meg azt mondanátok, hogy a pali pedofil.


Gáznak nem gáz, de jelenleg megnehezíti a pártalálási esélyeid

2015. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!