Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők fiúk/férfiak ti...

Lányok/nők fiúk/férfiak ti hány évesen mentetek el úgy buliba hogy másnap másnaposok letetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok de már nagyon szeretnék bulizni de tudom h még nem lehet
2015. dec. 3. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha.


Volt párszor hogy annyira berúgtam, hogy nem emlékeztem az estére, de másnapos sosem voltam. Bár nem is járok gyakran bulizni

2015. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi buli vége a detox!
2015. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a bulizáshoz nem kell berúgni. Nekem például mindig azt mondják, hogy ital nélkül is ugyan olyan jó kedvem van. Buliba szórakozni mész és esetleg iszol is egy kicsit, de nem kell vedelni. Főleg akkor nem ha csak 13 éves vagy!
2015. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Soha, de még csak buliba sem mentem soha, sokkal több értelmét látom annak, hogy barátokkal töltsem el azt az estét, amit mások azzal, hogy smároljanak a fél évfolyammal részegen, másnap pedig másoktól hallják vissza azt, hogy mit csináltak. (Ez most konkrétan a szalagavató after, amire nem mentem el, és nem is bántam meg, de nyilván más körülmények közt sem sokkal jobb a helyzet)
2015. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
17 évesen. Semmi jó nincs benne, nagyon csalódni fogsz. Szimplán olyan mintha beteg lennél, gyenge vagy, fáj a fejed, hányingered van, úgy érzed mintha jól megvertek volna.
2015. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Diszkó nem vonz(ha azt érted buli alatt) baráti társasággal szoktunk pub-ozni ,házibuli .Először igazán 17 évesen rúgtam be és elötte max sör volt.
2015. dec. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

A legelső "bulim" 16 évesen volt, akkor ittam először igazi pálinkát, de így semmi bajom nem lett, mert mielőtt hazamentünk, beültünk kajálni egyet, így nem is voltam másnapos. Viszont az első igazi berúgásom az 18 évesen történt meg, egy pillanatra nem emlékszem az estéből, éhgyomorra ittunk sokat, nem kevertünk pedig és nem hogy másnapos, harmadnapos is voltam. Még aznap hánytam egész este.. na azóta én egy kortyot sem iszok, megundorodtam a piától teljesen, még a szaga is taszít, legyen szó borról, sörről, rövid bármi. Azóta azon az elven vagyok, hogy elvagyok én alkohol nélkül is, marad a cola vagy a gyömbér! :) Szerintem ráérsz még vele és tényleg nehogy azt hidd, hogy olyan nagy szám! :)


21L

2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!