Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindenkinek gyűlölnie?

Miért kell mindenkinek gyűlölnie?

Figyelt kérdés

Próbálok mindenkivel a lehető legnormálisabban viselkedni, de mások ezt nem viszonozzák, ha én kedvesen szólok nekik valamit, még ők is kedvesek velem, de aztán visszahallom másoktól, hogy kibeszélnek a hátam mögött, meg röhögnek rajtam.

Az osztályomban is mindenki utál, ha kihiv valamelyik tanár felelni, direkt bekiabálnak, hogy megzavarjanak, meg röhögnek azon, ahogy beszélek.

Volt már párszor, hogy mentem egyedül az utcán és szembejött egy 3-4 fős baráti társaság, jól megnéztek, aztán mikor odaértek hozzám, elkezdtek röhögni rajtam meg beszólogattak, hogy milyen ocsmány vagyok...

Mondjuk amikor ezen az oldalon küldtem magamról pár embernek képet, azt mondták, hogy nem vagyok ronda, de ezek szerint csak nem akartak megbántani...De attól még, hogy csúnya vagyok, miért kell utálniuk másoknak? Ismerek más ronda embereket is magam kivül, őket még se utálja senki, meg vannak barátaik is, én viszont hiába vagyok kedves a többiekkel, nem akarnak túllépni ezen, hogy nem nézek ki jól. Már esküszöm kezdek ebbe beleőrülni, egyre többször gondolkodok el azon, hogy jobb lenne, ha nem is élnék, úgy se lesz soha egy barátom vagy szerelmem, mert mindenki gyűlöl onnantól kezdve, ahogy meglát. De nem merek öngyilkos lenni, mert félek, mit gondolnának, mit mondanának az emberek, ha látnák a holttestemet és hogy úgy még ennél is undoritóbban néznék ki...Ez elég betegesen hangzik, de igy van.

Miért nem akarnak megismerni?

17/L


2015. dec. 5. 13:49
 1/7 anonim válasza:

Na most mintha magamról olvastam volna. Én is keresztülmentem ezeken a dolgokon. De egy idő után már elkezdett nem érdekelni, mert tudod ezeknek az embereknek csak az a céljuk hogy szomorúvá tegyenek téged.

Bár az elmúlt 1 évben sokat változtam és egyre többen mondjuk hogy milyen szép lettem még mindig megmaradtak bennem ezek a dolgok.

Tudom hogy nem könnyű de ne foglalkozz velük :)

2015. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd ha 110-es cickókat növesztel (plasztika) megint másképp fognak rád nézni, főleg a fiúk.
2015. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit túlságosan mimózalelkű?


Valamennyire mindenki foglalkozik azzal, hogy mit gondolnak róla, de ezt is lehet túlzásba vinni. Attól, hogy hogy nézel ki még nem utálhat mindenki, ez tulajdonképpen kizárt.

Viszont vannak olyan viselkedési formák, amik az emberek túlnyomó részét zavarják. Ostobának nem tűnsz, ahhoz túl jó a helyesírásod, de valami biztos van, amiért az az adott közösség nem akar befogadni.


Szóval ha a külsődön túlléptünk, akkor mi újság? Mármint hogy viselkedsz pl. egy iskolai közösségben?

2015. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit visszahúzódó vagyok, de amúgy próbálok másokkal beszélgetni, de olyankor is mindig elkezdenek röhögni azon, amit mondok..
2015. dec. 5. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valamilyen beszédhibád?
2015. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Csak ha olyasvalakivel beszélek, akivel nem vagyok jóba vagy nem ismerem, és nem tudok felszabadult lenni vele, akkor kicsit halkabban beszélek, de attól még lehet érteni, amit mondok.
2015. dec. 5. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes tulajdonképpen - senki sem olyan felszabadult egy idegennel, mint azokkal, akiket évek óta ismer.
2015. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!