Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a "fogadásból összejövök vele" fiúkról?

Figyelt kérdés

Pl. Egyik nap a villamoson látom h egy csaj meg egy fiú egymás kezét fogják, csókolóznak stb. Cukik voltak együtt. A csaj leszállt a villamosról, a fiú meg leült mellém. A csaj üzenetben szíveket küldött neki, meg "szeretlek" feliratokat. (Én így fél szemmel néztem az üzenetet)

A következő pillanatban,a fiu lefotózta képernyőképpel a szivecskés üzeneteket, és elküldte üzenetben a barátainak h MEGNYERTEM A FOGADÁST!

ez megtörtént eset. úgy 3 napja

Én sajnálom szegény csajt mert ő semmit sem tud erről az átverésről.

Nektek mi a véleményetek erről??



2015. dec. 5. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet leírni, mert a rendszer nem engedné elküldeni. Röviden: utolsó aljadék csürhe, genetikai hulladék.
2015. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roland G. ***** válasza:
Nagyon szemét dolog ilyet tenni.Majd visszakapja az élettől!
2015. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyökér, de lányból is van ilyen. Mondjuk, általában az sem túl értelmes, akivel ezt meglehet csinálni.
2015. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róla.

És szerintem ostobaság ennyiből ítélkezni.


A szavak azok szavak, egy üzenet fényképe csak egy fénykép, a tettek meg tettek.


Mi van, ha pont azért volt ez a fogadás tárgya, mert egyébként is tetszik neki a lány?

Mi van, ha ettől függetlenül szereti?

Mi van, ha együtt lesznek 50 évig?

Akkor szembeköpöd magad, hogy mennyire hülye voltál?


Vannak moslék emberek . Tény.

Az egyik legmoslékabb típus, amelyik mások érzelmeivel játszik. Ez is tény.

De ez a történet qrvára semmire nem bizonyíték.


Lehet, csak egy tizenéves hülyegyerek, aki még nem tudja a helyén kezelni a kapcsolatait, de semmi átverés nincs a dologban, és ettől függetlenül teljesen őszinték az érzelmei.

2015. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én ott voltam és láttam hogy néz ki, az arckifejezéseit is, meg amiket írt is. :)
2015. dec. 9. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!