Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetem el h...

Big Carlos kérdése:

Mennyi idő alatt érhetem el h lent legyen az angolspárgám? (45éves ff ) Fogadásból .

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ha eddig sosem tudtad, akkor izomkárosodás nélkül nagy eséllyel nem is fogod. Hacsak nem alapból olyan laza az izomzatod, hogy kb 10 centi hiányzik hozzá.


Mennyire mész le bemelegítve?

2015. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyan szeretnéd tönkrevágni a csípőízületed? Ez az ízület kb 20 éves korra éri el a teljes, végleges formáját, és mivel az ízület jórész porcos vápa, ez tartja helyén a combcsont fejét, ezért ez egy elég hülye ötlet... Ha 20 éves korodig soha nem csináltál ilyesmit,akkor ne most kezdj neki, a porcleválás,csípőficam nem túl barátságos dolog...
2015. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 16 évesen azt mondták hogy ha előbb kezdem esélyes lehetett volna, de túl kötött az izomzatom, így lazulhatok, de valszeg nem fogom tudni. Így lett.
2015. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!