Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Sok dolog van amit nem engedek meg magamnak mert "túl értékesnek" tartom magam, hogy én ilyen olyan helyzetekbe kerüljek, amiért aztán életem végéig megvethetem magam. Ami furcsa mert az önbizalmam a legalján van. Mások véleményére is nagyon adok és mindig félek, hogy mit gondolnak rólam... Például ha valaki nem mosolyog rám máris arra gondolok, hogy valamit hallott rólam vagy csak nem kedvel engem. Ez ellen mit tegyek?

2015. dec. 6. 15:26
 1/1 anonim válasza:

Énis hasonló helyzetben vagyok,mint te...és énsem tudom,hogy mit tegeye...érzem,hogy muszály (lehetőleg minnél előbb) változtatnom a dolgokon,de nem tudom,hogyan csináljam...

Itthon tök élénk,vicces,humoros lány vagyok...be nem áll a szám szinte...A családommal,közeli,közelebbi bártátaimmal/barátnőimmel tök nyitott vagyok,velük nagyon jól elvagyok...

Suliban meg nem...egyszerűen nem tudok megnyílni...nem tudom önmagamat adni...az oszttársaim egy csendes,alig beszélő lánynak ismernek,és emiatt nem sokan bínak...mit tegyek? Érzem,hogy valahogy változtatnom kellene a helyzeten,de nemtudom hogyan...:/ 14/L

2015. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!