Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa, hogy a...

Csak nekem furcsa, hogy a szülők bohócot csinálnak a gyerekükből?

Figyelt kérdés

Tegnapi nappal csak azt láttam a közösségi oldalon, hogy az 1 év alatti gyerekeket körbe rakták a "mikulásra" kapott bébi ételekkel és a csokis mikuláscsomagokkal, ruhákkal.

Nekem is van egy fél éves kislányom, ő is kapott képletesen ajándékot, de ezt a bohóc módot nem értem.

A másik a karácsonyi hangulatú képek otthoni fotózása. Körbe tekerik a gyereket karácsonyfa égővel és ráaggatják a boát és a karácsonyfa díszeket.

Mi is voltunk karácsonyi fotózáson, de szép ízléses képek lettek nem bohóc lett a kicsiből.

Vagy csak nekem furcsa ez az egész?


2015. dec. 7. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Ne furcsald nem a te gyerekedeol van szo!

En is látok ilyen jellegű kepeket vogy mikulás jart a gyereknek stb...aranyosnak tartom!



Véleményed Max a sajat gyerekedrol lehet ,más gyerekéhez semmi közöd!

2015. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak te foglalkozol mással, inkább így mondnám.
2015. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekik az tetszik, neked meg amaz. Én Pl ki nem állhatom a beállított műtermi képeket.
2015. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

A gyerek körbetekerését nem tartom jó ötletnek.

De abban semmi kivetni valót nem látok, hogyha lefényképezik karácsonyi hangulatban, ajándékokkal. Szerintem ez semmivel sem "bohócabb", mint a műtermi fotók.

2015. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
én a műtermi beállított "jajj de boldog család vagyunk erőltetetten nevetünk" képektől kapok hányingert, mégse írom ki gyakorira :D....
2015. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Jaja igaz amúgy, én se szeretem a pózoljunk a fotósnak, hogy mekkora happy minden. Sokkal jobb egy otthoni, kedves kép :) De nem mindenki sznob.

(telne rá nekünk is, ne értsd félre, de nem kell)

2015. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Kinek mi, van akinek meg az "ízléses" beállított fotók nem jönnek be.


Az meg hogy "bohóc" lesz a gyerekből, nem oszt nem szoroz, mi 10 éves korig az összes képet elökörködtük, és kb egy normális fotóm nincs amin ne majomkodtam volna öcsémmel.


Sőt gyerekként inkább élveztem volna hogy engem díszítenek karácsonyfának mint hogy kötelezően szépen kiöltözve pózolgassak egy mű fotó kedvéért.

2015. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Látom legtöbben nem tudnak a kérdésre válaszolni, csak beszólni.
2015. dec. 7. 10:39
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

válaszoltunk.

nem furcsa, a többség szerint aranyos. legalábbis aranyosabb mint amit te csináltál. az hogy te nem tudod értelmezni a válaszokat nem a mi hibánk :D

2015. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem zavar amíg a gyereknek az kényelmes. Ha nem gátolja a mozgásban, neki nem kellemetlen, addig nincs vele probléma.

Így vagyok az állatokkal is. Sokszor csinálnak hülyét kutyából macskából. Ezt akkor nem tartom csak viccesnek, ha látszik, hogy közben az állatnak már nyűg, kényelmetlen.

Sokszor tesznek Mikulás sapkát kutyára, vagy rénszarvasnak álcázzák egy kis fejre illeszthető pánttal a szarvakat. Azzal semmi baj. De volt olyan ,hogy pl. cipőcskéket húztak a kutya lábára, és ahogy próbálta lerázni magáról szegény, mindenki azon röhögött, hogy "táncol". Na most kb., ugyanezt a helyzet a gyerekkel is.

2015. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!