Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fontosabb a külső...

Melyik a fontosabb a külső vagy a belső?

Figyelt kérdés
Alacsony az önbecsülésem. Nem a legjobb külsővel rendelkezek, de a belsőm annál inkább jobb. Egyik ismerősöm mondta: A külső megfog, a belső megtart. De hiába vannak jó belső tulajdonságaim, hiába vagyok rendes, ha a külsőm miatt esélyt sem adnak...
2015. dec. 7. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Már pedig gondolom neked is számít a külső, nem tudom hogy fiú vagy lány vagy, de egy csúnya ellenkező neművel összejönnél akkor is ha a belső tulajdonságai jók? Szerintem nem jönnél össze vele.
2015. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a belső értékek, amik nálam kb. ezekett jelentik: egészséges önbizalom, életerő, humorérzék, találékonyság, talpraesettség, intelligencia, szeretetre való képesség, hűség, empátia, törődés.
2015. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"ezeket"
2015. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ez igy van

de meg kell próbálni kihozni a legjobbat magadból és mindjárt jobb leszel

2015. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokan ontják magukból a "csak a belső számít" szöveget, de sajnos vagy nem sajnos ez nem így van.
2015. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"A külső belső nélkül nem sok.." :-)
2015. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a "Csak a belső számít!" duma baromság, úgy hangzik normálisan, hogy "Nem csak a külső számít!"

Ugye mennyivel másabb a jelentése?

2015. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roland G. ***** válasza:

Először a külső alapján értékelünk vagy ítélünk meg valakit,aztán szép lassan megismerjük az értékeit.(Ha van)

Mindkettő fontos !

2015. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Tanulj meg gondolkodni...

Nem külső fog meg. Genetikádból adódóan tetszenek bizonyos vonások de ezek nem megfognak csak figyelmet keltenek fel.

Belső fog meg és belső is tart meg. Amikor elkezdesz beszélni vele( ergó megismerni személyiségét) elkezdesz vonzódni majd mélyebb ismeret tart meg.

Ne babyloni agy mosottakkal akarj komoly kapcsolatot kialakítani. Velük lehetetlen. Keress embereket.

2015. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A belsőd vagy te, a személyiséged. Küldőd csak genetika.
2015. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!