Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a raszta hajú...

Mit gondoltok a raszta hajú lányokról?

Figyelt kérdés

Nekem rasztám van. Tényleg nagyon nőietlen, és igénytelen?

Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 8. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
annyit gondolok róluk hogy szeretik ezt a stílust és kész... ismerek egy csajt iszonyú jól állt neki a raszta haj, egyszerűen a jelleméhez nagyon passzolt, de rettenetesen el kezdett hullni a haja ezért le kellett vágnia "tőből" a rasztákat, teát ha valamit gondolok is, az csak az, hogy szegény lány még nem tudja mennyire meg fogja sínyleni a haja a rasztázást :/ (persze egy idő után rendbe jött neki is, de jó ideig nagyon kis ritka semmi haja volt emiatt)
2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem stílustól függetlenül igénytelen. Hordhat valaki színes, mintás buggyos nadrágot tiszacipővel, vagy tudom is én, hogyan öltözködik egy ilyen stílusú ember, nem ez a lényeg. Nekem a raszta kicsit sok. Mondjuk tesómnak is az van, de még rajta is igénytelenül fest, egy nőn végképp. Persze ez csak az én véleményem.
2015. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindig is vonzottak azok a lányok, akiknek az átlagtól eltérő stílusuk van, szóval tetszik.
2015. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem valami nőies jelenség, és gyakran vele járó a többi szubkulturális jegy sem javít az összképen. Nem alapvetően kizáró ok, és láttam már olyan csajt, aki még így is jól nézett ki, de többségében nekem nem jött be.
2015. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából nekem tetszik. Nincs különösebb előnye egy ilyen hajú lánynak számomra, de nem tartom sem igénytelennek sem nőietlennek.

Szép estét!

2015. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinél a kutyámat gyakrabban mosom, azt igénytelennek érzem. Ennyire egyszerű.
2015. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A raszta hajjal sokkal több a gond, ápolni kell folyamatosan, bár értem, hogy miért gondoljátok sokan igénytelennek, talán első ránézésre nem látszanak rajta a leírtak.

Köszönöm a válaszokat, és akinek még van kedve írni, írhat.:)

2015. dec. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!