Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Raszta hajat szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raszta hajat szeretnék. Olvastam, hogy jól meg kell gondolni, mivel sok helyen nem örömmel fogadják az ilyen "stílusú". Ti mit gondoltok az ilyen hajú emberekről?

Figyelt kérdés

Tetszik, semleges, vagy megvetendő egy ilyen ember? Szerintetek munkahelyek nagy része nem is venné fel az ilyen nőt?


Szőke hosszú hajam van és lány vagyok.

HA FIÚ/FÉRFI VAGY akkor egy plusz kérdés: mit gondolsz egy ilyen hajú lányról? Vonz, vagy akár taszít?

kort és nemet is írjatok a válaszotokban, ha kérhetem :D

Köszönöm a normális válaszokat, a bunkó megjegyzések piros kezet kapnak!


2014. szept. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt, végül meguntam és levágattam. Sajnos nem szeretik a munkáltatók, sok helyen már amint megláttak, láttam az interjúztatón a véleményét. Itthon semmi sem elfogadott, ami egyéniséget sugall. Szóval ebből a szempontból jól gondold meg. :(
2014. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Taszít, sőt elítélem. Az ilyen embereket a füvezés, meg a paraszt viselkedés jelképez. Munkában se lehet vele elhelyezkedni, mert elzavarnak. Fel se vesznek. Emlékszem a mi sulinkban is volt egy ilyen csávó. Semmi pénzért nem akarta levágatni ezt az idétlen haját, és 10-ből 9 helyről elküldték. Az utolsó gyárban találkoztam vele. Hiába volt szakmája, hiába volt okos, csak egy utolsó biorobotnak vették fel havi 70000-ért, mert nem akart megszabadulni a hajától, és a paraszt viselkedésétől. A mi utcánkban lakik is ilyen gyerek. Nem vagyok rossz akaratú alapjáraton, de a kertjében olyan szinten hallgatja a zenét 3 házzal lakik odébb, mint én, de üvölt a kertünkben a hulladék zenéje. Fogtam 2-szer feljelentettem, mert engem pl baromira zavart. Kész kétszer megbírságolták jó pénzért, most már befejezte.
2014. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy valójában meg nem vagyok ilyen... o.O Csak egyszerűen vidám, élettel teli, színes és a raszta már régóta foglalkoztat.

Épp ezért köszönöm a válaszokat, elgondolkodtató :D

Azért szívesen fogadok még :DD

2014. szept. 16. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

És te hogy kerültél abba az utolsó gyárba 2-es?

Kérdező : nekem nagyon tetszik, de amit az első írt azt fogadd meg :)

2014. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es! A gyárba úgy kerültem oda, ahol ő dolgozik, hogy az osztályunkat gyárlátogatásra vitték. Én nem gyárban dolgozom, mivel suliba járok.
2014. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj utolsó de én raszta vagyok és nagyon sok barátom az.Nem vagyunk parasztok!Rendesek vagyunk mindenkivel és barátságosak.És nem kell 70 ezerért dolgoznia egy rasztának.. Persze sok munkahelyen tényleg gond.De az egy hatalmas nagy baromság hogy a raszták parasztok.Gondolom te egy belőtt hajú páva gyerek vagy pink csőnaciba és garage pulcsiban.Inkább a pávák a lenéző parasztok :)
2014. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!