Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor tanulnom kéne mindig valami mást csinálok? Most pl itt vagyok és olvasgatok az oldalon. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Pedig fontos dolgozatom lesz holnap, biológiából, mégsem jön,hogy leüljek és magoljak.

A tantárgy miatt? Nem foglal le eléggé? Ha olyan lenne amit szeretnék akkor jobban megtanulnám?

Itt van előttem a füzet, de mégis ezen az oldalon olvasgatom más emberek problémáit, miközben próbálom megfejteni miért nem áll oda az eszem.

Csukjam le a laptopot és álljak neki keményen? de közben úgyis eszembe jut,hogy éhes vagyok, vagy le kell fürdenem vagy épp ki kell fessem a körmöm.

Valaki adjon tanácsot, miért vagyok ilyen.. és arra is,hogy mit csináljak,hogy megváltozzon a hozzáállásom?

:(

18L


2015. dec. 9. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

lol :D

lusta dög vagy

igen, csukd le a laptopot és állj neki. de csak keményen!!

2015. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sok fiatal ilyen. Én is ilyen voltam, sajnos nem tudom miért. Tudtam hogy nem szeretek tanulni, még azt se ami érdekelt. Nem tudom mit lehet tenni ellene. Gondolom gyenge jellem voltam hogy nem tudtam rávenni magam hiába láttam be hogy kéne. Csak te tudod ösztönözni magad, tűzz ki egy célt hátha úgy jobban megy.
2015. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a lusta dögöt mintha anyámtól hallanám...

CSak az a baj,hogy átolvasom a könyvből ami kell, és úgyérzem,hogy tudom. Aztán a dolgozatnál rájövök,hogy mégsem.

Ja és mindig a puskákban bízok.

Magoljak? :/

2015. dec. 9. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak eléggé nehéz rávenni magam. Az a baj,hogy az összes többi dolgot fontosabbnak látom ennél és akkor nem tudom komolyan venni. Pedig érettségizek belőle.

Mindig azt képzelem el,hogy kitűnő leszek angolból és valami nagy irodában ülök a kis székemben, csini titkárnőként. Ezt látom magam előtt és a többire nem tudok koncentrálni, egyébként angolból szinte kitűnő vagyok.

2015. dec. 9. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

istenem :D

még mindig ilyen hülyeségeket írsz ahelyett, hogy azzal foglalkoznál ami a dolgod

nem kell neked tanács, idővel benő a fejed lágya. addig meg próbálj annyit teljesíteni, hogy később ne bánd meg.

2015. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csini titkárnőként xD

Én nekem is volt ilyen problémám, nem nehéz leküzdeni szerintem. Csak mondd azt magadnak: NEM! NEM FÜRDÖK LE AMÍG EZT NEM TUDOM TÖKÉLETESEN!!!

Én engem az ókori görög költők se foglaltak le, de magoltam egy kicsit és megtanultam rá egy kicsit.

Sok sikert!

2015. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!