Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyabol 1eve kezdtem el...

Nagyabol 1eve kezdtem el magam vagdos. Sajnos azota nem igen tudom abbahagyni ha mar egy kis serelem er rogton megvagom magam. Nem tudnatok valami jo otletet adni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
De adhatok. De ahhoz az is kell, hogy valóban le akarj erről szokni
2015. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pszichológus
2015. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg komolyan abba akarom hagyni
2015. aug. 18. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
én is komolyan mondtam hogy menny pszichológushoz. úgy nézek ki mint aki viccel?
2015. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jóféle párnát, és azt ölelgesd inkább helyette. És az éles eszközöket amivel csinálod, azokat hajítsd ki a fenébe, ne tudj hozzáférni többet.
2015. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maszturbálj, dolgozz a ház körül, sportolj, találj valami hobbit amivel le tudod vezetni a feszültséget.

Gyakorlatilag bármi jobb, mint ezt a divatöncsonkítóbaromságot csinálni!

szabee666 által ajánlott pszichológus is jó ötlet.

2015. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress új hobbit, próbálj ki új dolgokat, ami eltereli a figyelmedet. Kirándulj egyet a természetbe.
2015. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hàt igazàból tényleg egy magàndoki kellene ha nem szeretnéd a szüleidnek elmondani! De tényleg a legjobb lenne ha nem csinàlnàd !
2016. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!