Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves lány nagyon kislánynak...

Forever 18 kérdése:

13 éves lány nagyon kislánynak számít?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és teljesen "babának" kezelnek. Nem is értem, annyira nem vagyok infantilis amennyire azt gondolják rólam, hogy az vagyok. Jah meg hát a sminkelés ebből meg a legnagyobb konfliktus van. Éretebb vagyok a koromnál és így sem engedik. Ráadásul kicsit se sminkelek erősen csak a vonásaimat emelem ki. Szóval a kérdésem most így az lenne, hogy szerintetek 13 éves lány nagyon kislány, és a sminkelés is hülyeség?(de nem tudom elégszer mondani hogy a smink alig látszik csak a vonalakat emeli ki)

2015. dec. 11. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

most léptél be a tini korszakba ez tart 16-ig

Nem vagy már annyira kislány de még kicsi vagy

2015. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) És a sminkről mit gondolsz...?
2015. dec. 11. 17:13
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit használsz,mit és milyen minőséget..Ezek nagyon fontos dolgok
2015. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Most kezded a tinédzserkort, nem vagy már kisgyerek.

Smink felesleges ha tiszta, szép és egészséges bőröd van, és nagyok a szemeid meg sötétek a szempilláid. Amúgy sem tesz jót az arcnak és öregítene is. De ha szebbnek és magabiztosabbnak érzed magad tőle csináld nyugodtan.

2015. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2x írtam le hogy csak kiemelem a vonásaim ergó elég keveset használok. Essence, Maybelline, Manhatten. Ezeket szeretem.
2015. dec. 11. 17:18
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazabol azert csinalom mert pattanasos a borom es fokent korrektort hasznalok meg szemhejpudert.:) koszonom a valaszt!
2015. dec. 11. 17:19
 7/26 anonim ***** válasza:
56%

És ezt hányszor fogod még megkérdezni? Mindaddig, amíga többség nem áll melléd?

Egy 13 éves már nem baba, de még mindig gyerek, még mindig nem való neki a smink.

És a pattanásoknak továbbra sem jó, ha korrektorral állandóan lefeded, és nem tudnak szellőzni.

Másik kérdésednél már leírtam: a korrektor önmagában nevetséges, erre még alapozó és púder kell. És így a pattanásos bőr nem szellőzik, csak csúnyább lesz!

2015. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és a bunkó stílusoddal pedig elmehetsz melegebb éghajlatra mert rohadtul nem érdekel.
2015. dec. 11. 19:17
 9/26 anonim ***** válasza:
1-es vagyok talán egy kis smink belefér néha alkalmakkor de általában ne sminkeld magad nem tesz jót a bőrnek
2015. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Minden 13 éves nagyon érett saját maga szerint, igazából meg nagyon nem. Sminkelni nevetséges, meg a "vonásaidat kiemelni". A 13 éves fiúkat nem érdekli, hogy ki van-e húzva a szemed, az idősebb kamaszok kisgyereknek látnak, a felnőttek meg méginkább. A te vonásaidra még nevetséges a kiemelés, mert semmi szexi, vagy vonzó nincs benned, mert kislány vagy még.
2015. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!