Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves lány nagyon kislánynak...

Forever 18 kérdése:

13 éves lány nagyon kislánynak számít?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és teljesen "babának" kezelnek. Nem is értem, annyira nem vagyok infantilis amennyire azt gondolják rólam, hogy az vagyok. Jah meg hát a sminkelés ebből meg a legnagyobb konfliktus van. Éretebb vagyok a koromnál és így sem engedik. Ráadásul kicsit se sminkelek erősen csak a vonásaimat emelem ki. Szóval a kérdésem most így az lenne, hogy szerintetek 13 éves lány nagyon kislány, és a sminkelés is hülyeség?(de nem tudom elégszer mondani hogy a smink alig látszik csak a vonalakat emeli ki)

2015. dec. 11. 17:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én..semmi sértőt nem írtam:) Aki bunkózik az Ön! A szövegértés sok embernél problémát jelent úgy látom.;)
2015. dec. 12. 14:53
 22/26 anonim ***** válasza:
59%
Jaa, akkor a zsírdisznó kifejezés ezek szerint bóknak tekintendő? Eszembe nem jutott volna...
2015. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
FOGDD MÁR FEL HOGY AZT NEM NEKED ÍRTAM!!!!!!
2015. dec. 16. 11:20
 24/26 anonim válasza:
68%
Látod, pont az ilyen viselkedés miatt kezelnek téged kislánynak. :)
2015. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Mát nem azért, de a kérdező,hogy "beszélhet" így egy nála majd 30 évvel idősebb emberrel? Főleg ha az csak segíteni akart neki...
2015. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nalunk akik sminkelnek azokat utaljak a legjobban a fiuk. Ha csunyanak is erzed magad smink nelkul, ha jofej vagy akkor tetszeni fogsz nekik ugy is. Ha meg sminkelni akarsz, akkor szexisnek erezheted magad, de egyedul, mert senki nem fog komolyan venni
2016. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!