Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves lány nagyon kislánynak...

Forever 18 kérdése:

13 éves lány nagyon kislánynak számít?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és teljesen "babának" kezelnek. Nem is értem, annyira nem vagyok infantilis amennyire azt gondolják rólam, hogy az vagyok. Jah meg hát a sminkelés ebből meg a legnagyobb konfliktus van. Éretebb vagyok a koromnál és így sem engedik. Ráadásul kicsit se sminkelek erősen csak a vonásaimat emelem ki. Szóval a kérdésem most így az lenne, hogy szerintetek 13 éves lány nagyon kislány, és a sminkelés is hülyeség?(de nem tudom elégszer mondani hogy a smink alig látszik csak a vonalakat emeli ki)

2015. dec. 11. 17:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy bunkó a stílusom.... De ha valaki hetente háromszor megkérdezi ugyanazt, és nem fogadja el a válaszokat, azzal nem igazán lehet mit kezdeni.

De tudod mit, leírom, amit hallani akarsz:

Ne foglalkozz a sok gyökérrel, igenis fesd magad, ha úgy érzed magad szépnek! Ennyi smink nem árt! A korrektor meg dermatológiailag tesztelt, nem árt a bőrnek. Csak kamu, hogy a bőrnek szellőznie kell, és nem, nem kell rá alapozó, meg púder, direkt szexisek az arcon a kidudorodó barnás foltok.

Így jó? Akkor hajrá! Nem az én bőrömet teszed tönkre, és nem engem teszel nevetségessé.

Csak elárulom, kevés olyan fiú van, aki ilyen idős lányom szépnek tartja a sminket.

Egy része az ilyen lányokat nevetségesnek, egy másik része meg ribisnek tartja. De ha te ezt szeretnéd...

2015. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Felesleges sminkelned. Ha nagyon akarod max szájfényt,meg szempillaspirált.Vagy enyhe rúzst. A smink amúgy tönkreteszi a bőrt.És még pattanásosabb leszel.

18/L

2015. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Szia, azt akarod hallani amit az emberek gondolnak, vagy amit hallani szeretnél?


Ez a tinikor olyan, hogy nagyok közt kicsi vagy, kicsik közt nagy vagy.

Fontos, hogy elfogadd, hogy nem vagy tökéletes, nem tudsz mindent, hanem ember vagy és folyamatosan tanulsz, fejlődsz mint egyén. Nem az évek száma, hanem a viselkedés és az emocionális érettség határoz meg. Mindenki, még a nagyok is feljődnek. Nem attól vagy nagy, hogy annak érzed magad és utnázod őket, hanem, hogy ennek mefelelően felelőségtudatosan felelőséget vállalsz érzelmileg és racionálisan a tetteidért.


Ha a szüleid megengedik - mert most ők a felelőséged a morális nevelésedért, - akkor sminkelheted magad és ha neked ez oké és a szüleid szerint is akkor nem kell adnod mások véleményére, ha te így érzed magad jól akkor sminkelj. Ne törődj másokkal, ha te úgy érzed, hogy ez neked oké akkor ne reagálj sem támadóan sem védekezően ha valaki megjegyzi, max mond, hogy saját magad számára ez neked megfelel. Tartsd tiszteletbe a másik véleményét, tiszteletben tarthatod úgy is, hogy nem változtatsz a sajátodon.

2015. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kedves Drága T.Vera! Mi az hogy 3hetente kérdezem meg ugyanazt??? Ezt a kérdést egyszer tettem fel kb. Fél éve. Látom okos vagy teis.
2015. dec. 12. 13:15
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem 3 hetente, hanem hetente háromszor...

Vagy meglepően sok 13 évesnek ugyanaz a problémája meglepően egyforma írási stílussal. Micsoda véletlen egybeesés. ;)

2015. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Én kb. fél éve nem használtam a Gyakorit és most kezdtem el újra használni. Úgyhogy igen elég valószínű hogy sok tinédzsernek ez a problémája.:)
2015. dec. 12. 13:22
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Na persze...

Egyébként nem vagyok 50, csak 42... És zsírdiszno sem, de ez más téma.

Azt mondod, szexisebb vagy? Megsúgom, huszonéves srácok környékeznek meg időnként. Lehet, téged is, de értem nem jár börtön...

Mégis, Szerinted mitől szexis egy nő? És most komolyan, bántás nélkül... de érdekel: Miért is kellene szexisnek lennie egy 13 éves lánynak?

Tudom, nehéz korszak, én is voltam ennyi idős, meg a lányom is, így nagyon jól tudom, mi az az egy generációnyi különbség.

De amíg a lányom korosztályából azokat a lányokat, akik 13 évesen szexisnek akartak látszani, még 17 évesen is csak használják a fiúk, addig azok, akik megfelelő ütemben nőttek fel, és belátták a korlátokat, normális párkapcsolatot tudtak pár évvel később kialakítani.

2015. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy ezt nem neked írtam?XDDD
2015. dec. 12. 13:38
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem, mivel az én véleményem ugyanez, tehát azt a választ akár én is írhattam volna, és akkor most nekem címeznéd. ;)
2015. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%

Nincs unalmas életem. Bár vannak unalmas helyzetek (utazás, főzés egyes fázisai), amikor telefonról egész jól el lehet itt ütni az időt.

Nem érzem, hogy bunkó lettem volna... Vagy a mai kamaszoknál már az őszinte vélemény nyilvánítás is annak számít? Én legalább nem írtam semmi sértőt - veled ellentétben. Akkor ki is az, aki bunkózik? ;)

2015. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!