Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől gondolom ezt? Lehetséges...

Mitől gondolom ezt? Lehetséges az ilyen? Egyáltalán normális vagyok?

Figyelt kérdés
Fiú egyszerűen nem érzem jól magamat a bőrömben.Inkább lennék lány,számomra az sokkal szimpatikusabb,mint a saját nemem,amit a sors adott.Egyszerűen vágyom arra,hogy lány lehessek,de ez egy olyan ábrándozás,ami soha nem fog megvalósulni,mivel nem lehetséges.A hosszú,szép haj vonzó számomra azzal együtt,hogy nem lennék/vagyok mindenhol szőrös mint egy gorilla(nem úgy kell érteni,hogy gorillaként nézek ki,hanem úgy általánosságban,mindenhol szőrös egy férfi majdnem...)Emellett még sok más dolog is motivál ezen téren,ami miatt irígykedem azokra,akik megkaphatták ezt a kiváltságot,hogy Európába lánykén születtek,és nem olyanok mint egy boszorkány,hanem értelmesen néznek ki...Személy szerint nagyon szeretném,hogy valami boldogság is beköszöntsön az életmebe,ugyanis szeretek egy lányt,de ő teljes mértékben ellentettjét érzi ennek irántam-->mivel ő megteheti,hisz lány,s gyönyörű,akárkit választhat a sok fiú/férfi közül.Ezen felül nincs is olyan barátom,akivel gyakran találkoznék élőben és meg is bíznék benne teljesen,pedig nagyon nagy szükségem lenne egy lelki támaszra,kinek mindent elmondtahok...De ez meg melegségre utal,mert egy férfi legyen kemény,ne lelkizzen össze meg vissza egy másik fiúval,és legyen erős,meg ecsethajú....Szüleim elváltak,s nekik is van elég bajuk.Egy érintés nagyon sokat jelentene nekem attól a lánytól,aki iránt többet érzek,mint barátság.Hallottam valami olyasmit,hogy az embernek van a neme,és van a tudat alatti neme.Van ebben valami?Lehet,hogy tudat alatt nő vagyok?Szerintem ez hülyeség,de ha nem ez,akkor miért gondolom ezt?
2015. dec. 11. 22:42
 1/3 elwera ***** válasza:
Tele van a net átoperáltatott emberekkel. Szerintem az elég gáz. Meg kéne tanulni elfogadni magad olyannak, amilyennek születtél, amilyen vagy.
2015. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy!


"A világgal az a baj, hogy az ostobák holbiztosak mindenben, az intelligensek pedig tele vannak kételyekkel!"

>Betrand Russel<

2015. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem vagy se meleg se transzszexuáis, csak tájékozatlan. Először is nem meleges, ha lelkizésre vágysz egy fiúval, ezt úgy hívják, hogy a legjobb barátod. És a melegek nem lányok vagy nem lányosak, és nem nyafognak meg lelkiznek egész nap. Ja, és a lányok sem. Nem vagy meleg, mert lányba vagy szerelmes, és sose értem az olyan kérdéseket, hogy "meleg vagyok, ha nem a zöld hanem a sárga kocsikat szeretem?" - akkor vagy meleg, ha fiúk tetszenek, és ezen nem változtat az se, ha fejkendőben kötögetsz. Szerintem nem vagy lány, csak irigykedsz. Ez olyan, mint amikor egy lány szívesen fiú, hogy ne kelljen menstruálnia, vagy mert valami szimpatikus neki a fiúlétben. De ettől még nem igazából fiú. Én szívesen élnék Finnországban, de nem vagyok lélekben finn. Ha tényleg transzszexuális lennél, szerintem az ennél összetettebb lenne, és nem ilyeneket mondanál, hogy a lányok mázlistábbak, hanem úgy érzenéd, az vagy, függetlenül attól, ki szerencsés.


"mértékben ellentettjét érzi ennek irántam-->mivel ő megteheti,hisz lány,s gyönyörű,akárkit választhat "


Ez meg butaság. Nem azért teheti meg, mert lány, hanem mert gyönyörű. Mint ahogy te sem azért nem teheted meg mert fiú vagy, ahnem mert állítólag csúnya.

2015. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!