Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy ezt gondolom?

Normális, hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés
Bár nincs sok értelme ennek, mert nem old meg semmit, azon kívűl, hogy megnyugtat. Alapjába véve nagyon ember-távolságtartó vagyok, rideg, emiatt gyakran magányos is, és bár lehetnének barátaim, akik jók hozzám, én mégsem viszonzom a közeledésük. Az a fura, hogy amikor igazán megkedvelek valakit, akkor abban is van egy ridegség(hozzámhasonlóan) ami kicsit bánt. Talán épp az a baj, hogy csak olyan emberekhez vonzódom, akik olyanok mint én, és valahogy kicsit érzem, hogy kölcsönös, csak ők is úgy vannak velem szemben mint én.
2013. júl. 2. 13:41
 1/2 anonim válasza:

azt nem írtad le, hogy mit gondolsz vagy csak én hiányolom?

hány éves vagy? mert ha fiatal akkor valószínűleg nem tanultad vagy tanították meg neked a szüleid a társas érintkezést és emiatt vagy rideg. Nem tudod hogyan viszonozni a közeledést. Ha idősebb vagy akkor már bonyolultabb.


ha változtatni akarsz akkor viszonozd az emberek közeledését, hívd meg őket egy italra vagy menjetek el valahova beszélgetni.

2013. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam éveken keresztül, ameddig nem történt az életemben egy nagy fordulópont, fájdalmas, de így utólag látom meg kellett történnie. azóta szeretteimet és a barátaimat is jobban becsülöm és közelebb állok hozzájuk

írhatnék bármit, ameddig nem úgymond a saját burkodban vagy és nem mozdít ki semmi, kevés az esély arra, hogy lényeges változást érj el, pedig hidd el, ha te is érzed, hogy ez nem teljesen jó így, boldogabb lennél, ha lenne néhány olyan barátod is, akikkel több mindent megosztanál, engednéd magad jobban megismerni

2013. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!