Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ha ezt gondolom a...

Normális ha ezt gondolom a jövőmről?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és azt gondolom a jövőmről hogy egyedül szeretnék élni, barátok, barátnők nélkül, tehát egy napon abból állna hogy elmegyek dolgozni, hazajövök, eszek, játszok, internetezek, tv-t nézek, alszok, esetleg azt csinálom amit nagyon szeretek, másnap egész nap az ágyban feküdnék, interneteznék, jókat ennék, amit szeretek azt csinálom, esetleg utazgatnék és ennyi.

Tehát én teljesen egyedül akarok élni, úgy hogy bárkivel beszélnem, foglalkoznom kéne.


2015. jún. 29. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép álmok..Amig pénzből akarsz élni és ezért dolgozni addig kivagy szolgáltatva a fönöknek,a munkatársaknak,és manapság az ember nem eress sosem eleget,tehát ha csak nem nyersz a lottón addig hiába álmodozol erröl..
2015. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd,és máshogy fogsz gondolkodni idővel...
2015. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem is nehéz. Csak jó állásod legyen. Nem kiemelkedő fizetésű, csak olyan havi 300,000. Bár ha magadnak elkészíted az ételt meg magadnak bevásárolsz akkor 200,000 is elég lesz. Egyszerűen fenntartható ez az életszínvonal.

Na de dugni nem akarsz?

2015. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 eves vagy, ilyenkor mindenki ilyen "titokzatosan" gondolkodik, szoval nyugi ez valtozni fog.
2015. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt akarom csinálni...


Elköltözök majd egy kis házba és annyiból áll majd 1 napom hogy dolgozok, hazamegyek, kimegyek biciklizni aztán lefekszem.


Most is magamnak való vagyok akkor valószínűleg később is az leszek.


16/f

2015. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pénzem lesz havi 300-400 ezer, de szerintem nem fogom meggolndolni magam. Emberek nélkül szeretnék élni.

Utolsó: legalább nem én vagyok az egyetlen

2015. jún. 30. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

"Pénzem lesz havi 300-400 ezer"


14 éves koromban engem is ezzel kábítottak, majd felnőttem, kiléptem a munkaerőpiacra és láttam, hogy egy rakás sz@rkupac az egész.

2015. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rossz munkaerőpiacra léptél ki. Programozóként ~5 év tapasztalattal simán összejön annyi.
2015. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt a 300-400e forintot mozdonyvezetéssel szedném össze
2015. júl. 3. 07:52
 10/10 anonim ***** válasza:
En meg azt hittem,hogy lakasos prosti lennel (peace) :)
2015. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!