Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emócionálisan éretlen vagyok....

Emócionálisan éretlen vagyok. Mit tehetek? Buta dolgokon kiakadok öszeveszek barátaimmal, hisztizek akár toporzékolok, komolyan veszek sokmindent és felnőtt filmek sokkolnak napokig nem tudok aludni. Félek a sötétben.24 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Úgy tűnik soha nem fogom már ezt kinőni. nem tudom miért vagyok ilyen. pszichológusnál volta, de ő nem látott semmi furát. persze mert nem a barátom nem ismer úgy.... azonban azt mondták amikor kicsi voltam hogy autisztikus vonásaim vannak és most belegondolva lehet hogy asperger szindrómám van. anyu ás apu soha nem mentek tovább az ügyben. szerintetek ennek lehet köze ehez? vagy alapból ilyen vagyok?


amúgy a cuki dolgokért is oda vagyok ráadásul a játékokat sem vetem meg. viszont nem érdekel a párkapcsolat nem érdekel az egész. de nem vagyok aszexuális mert vannak szexuális vágyaim működik minden.... csak nem érdekel annyira. soha nem is érdekelt.


2015. dec. 16. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt egy picit aranyosnak látom. :) Azt hiszem az lenne a jó ha "tréningeznéd" magad, mikor összeveszel barátaiddal akkor megpróbálhatsz önuralmat gyakorolni, a felnőtt filmeknél ha ilyen horrorfilmekről van szó akkor azt erősíteni magadban hogy ilyen a valóságban nincs, a sötétben mondjuk hogy ahol lenni szeretnél a szobádban ott egy fényforrást gyújtasz, de a villanyt lekapcsolod, viszont a lakás többi részében is ég a villany, aztán fokozatosan mindenhol lekapcsolod. Hát sajnos a kérdéseidre nem tudtam válaszolni de azért remélem a félelmeid legyőzéséhez adtam jó tippet. :)
2015. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia. a barátaim szerencsére tudják hogy milyen vagyok. mindenkinek előre elmondom és utána nem éri nagy meglepiként őket. a szobában és a laklás többi részén is ég a villany mindig, de majd ezt a fokozatoságot megpróbálom amit leírtál. sajnos a filmeknél úgy vagyok hogy egyszerüen nem merek beülni egy 16 os horror vagy durvább filmre. nem merek mert felkavarhat :S és napokig azon kattog az agyam és rémálmaim lehetnek, a sötétség félelmem felerősödik. am felpontozlak. köszi a választ :)
2015. dec. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!