Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötődöm ennyire az...

Miért kötődöm ennyire az illatokhoz/szagokhoz? Szerintetek ez normális? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon kevés ember van akiben megbízom és még kevesebb akit meg is szeretek. Ezért nagyon kevés barátom van. Más szerintem nem igazán figyel rá de én ha megszeretek valakit akkor három dologra figyelek és jegyzek meg vele kapcsolatban: az 1.a beszéd stílusa 2. a járása és annak a hangja 3.az illata. Utálom a sprét és a parfümöt. Ha valaki hozzám közelálló személy mellettem van akkor nekem fontos az ő természetes illata. Nem az számit, hogy az illető büdős vagy tusfürdő szagú hanem az, hogy az az övé. Ha egy barátnőm megölel akkor megnyugszom az illatától ha épp olyan kedvem van. Viszont egyből észre veszem ha a pasija pulcsia van rajta és az irritáló mert elnyomja az ő illatát. Ha egy barátnőm órán volt és az osztályával együtt kimennek a teremből és abba a terembe megyünk az osztállyal ahonnan ők kijönnek akkor én egyből megérzem hogy ő bent volt és olyankor mind1 mennyit bénázok órán. Egyszerűen nem tudok ingerült lenni.

2015. dec. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, a legtöbb embernél ez így van. A különbség szerintem abban rejlik, hogy kiemelkedően jó a szaglásod és emiatt nagyobb hatással vannak rád az ilyen dolgok.
2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem mások természetes illatát. Szerintem ez teljesen normális dolog. Én azt szeretem amikor valaki elmegy mellettem és érzem az illatát (nem parfümöt)és beleszagolok a levegőbe. :D
2015. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, az illatoknak az ember életében is fontos szerepük van, nemcsak az állatokéban. Például a párválasztásnál a másik illata sokkal lényegesebb tényező, mint az, hogy mondjuk hogy néz ki.
2015. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!