Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért felületes a lányok...

Miért felületes a lányok többsége?

Figyelt kérdés

Csak érted nem merek küldeni itt se egy képet se mert azzal megölöm az eddigi kapcsolatot pedig jól elbeszéltünk. Ez van neten. Élőbe se tart mindenki a legszebb pasinak de nem mindenki. Pl cigányoktak Állítólag bejövök. Vagy csak ironiábol mondják.

Meg van olyan is h mondják h nem számít a külső de ezek is elutasítotanak. Belsőleg nincs gond. Eszem van, használom mi kell még? :D nem tartom magam rondának. Átlagosnak.


2015. dec. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk többsége is az.
2015. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos van aki poliroza öket,tudod ha nincs lo jo a szamár is.
2015. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok ösztönlények.
2015. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
én volt hogy egy fiúval beszélgettem itt, jól elvoltunk..vagyis jobban mondva irogattunk,aztán kért képet,én küldtem,és utána eltűnt és már nem válaszolt...szóval nem a lányok felületesek,hanem úgy alapjában véve az emberek.(esküszöm nem vagyok ronda amúgy :D )
2015. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja meg lány vagyok,nem b*zi xD
2015. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Felületes? A lányok munkája mindig precízebb, mint a fiúké, elég ha egy középiskolai power point bemutatót összehasonlítasz.
2015. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy legyen min bosszankodnod.
2015. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy a külső ne számítson egy nagyon jó/különleges, szinte tökéletes belső kell. Ami igen ritka.

Nyilván te sem akarnál olyannal semmit aki egyáltalán nem tetszik külsőleg, és belsőre is épphogycsak "elmegy, átlag" kategória. Minek foglalkoznál ilyennel? Semmi értelme.

2015. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!

Ha már lepontozzátok a rosszat a jót miért nem fel? 4, 8- as simán zöld.

2015. dec. 22. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!