Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzést vált ki belőlete...

Milyen érzést vált ki belőletek a rasztahaj?

Figyelt kérdés
Pl. milyet egy lányon? Igénytelen?

2015. dec. 19. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Raszta és raszta közt is van különbség. Amelyik normálisan van megcsinálva és nem úgy néz ki, mint egy elhanyagolt puli arról semmilyen véleményem nincs.

Igénytelennek akkor tartom, ha igénytelenül néz ki és igénytelen öltözködéssel párosul.

2015. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem undorító, fehéreken különösen
2015. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Viszketek a látványától is, és legszívesebben azonnal szivacs+mosószer+hajsampon vagy nullásgép után nyúlnék. Az ilyen ember számomra olyannyira visszataszító, hogy ha csak lehet, még látni sem akarom.


Sajnálom, de én ilyen vagyok.

2015. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlen igénytelen,ha maga a gazdája nem az,mondjuk sehogy sem vagyok oda érte,eddig az volt a benyomásom,hogy önmaguktól eltelt lányok az ilyenek.Eddig nem vonzott egy sem.Persze ez csak szubjektív vélemény,biztos másnak bejön.
2015. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Részben igénytelen, de tudom, hogy sokat kell gondozni, továbbá baromi unszimpatikus, mert a suttyó, drogos, fűves, libsi szubkultúra része.
2015. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam csodálni az utcán a szép, igényes rasztákat. Nem mindig megy feltűnés nélkül :D
2015. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dackyy válasza:
2015-12-19 22:51 akad esetleg ismerősöd, vagy olyan személy, akinek okán ezt ki lehet jelenteni? :) egyébként, jómagam is raszta vagyok, szerintem semmi igénytelenség nincs ebben a hajban, ha csak egy picit is gondozzák :)
2016. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"akad esetleg ismerősöd, vagy olyan személy, akinek okán ezt ki lehet jelenteni? :)"


Igen akad. De az egész raszta, raggie, ganja szubkultúra kezdve Bob Marley-vel erről szól. Szarunk bele a világba és szívjuk a füvet... Hát bocs az ilyen emberek nekem baromira unszimpatikusak.

2016. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A raszta egy életérzés. (nekem)

Nem kötöm semmilyen valláshoz, vagy drogokhoz...

2016. jan. 11. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszatetszést,mert eddig igényes rasztát még nem láttam.
2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!