Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy bírjátok a hisztis nőket?

Ti hogy bírjátok a hisztis nőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a hisztis nőkről lenne...

Ismert egy tény és jelenség. Ezért halnak meg a férfiak előbb :), na jó poén csak.

Egy olyan nőt ti hogy viseltek el, aki hisztizik mindenen, vagy ha mondasz valami dolgot neki ami nem tetszik és sírás a vége?

Van olyan pasi ezt elviseli?



2015. dec. 21. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket egyszer kéne valakinek jól megtépnie, többet nem hisztiznének, az biztos.
2015. dec. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most lehet h-lyének nézel de nekem az akaratos,hisztis,neha bunko típusú lányok a gyengéim. De persze ahhoz kapcsolódjon egy szép arc is, és nálam már tökéletes. Bár énse sok ilyen ferfit ismerek, sőt szinte senkit se, de azért engem vónzanak az ilyen lányok:D
2015. dec. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én csajom hisztis, de lepörög rólam hiába hisztizik nem izgat, mert mindig valami hülyeségen hisztizik
2015. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a kapcsolat elején aranyosnak találhtaja ,de 10 évet biztos nem élik meg.

Általában a gyerekeket meg a tiniket nem zavarja.

Még.

2015. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: Elég rosszul! :DDD


Az a baj, hogy a kapcsolat kezdetén a nők többsége moderálja magát (aki nem, az amúgy is hamar lapátra kerül), csak hosszabb kapcsolat során ütköznek ki olyan "nemes" tulajdonságaik, mint az uralkodni vágyás, hisztizés, irracionális hozzáállás a dolgokhoz stb.


Az a gond, hogy általában az érzelemgazdag nők jobban szeretnek, de hisztisebbek is. Szóval, nem jó egy hisztis nő, de egy számító, hideg nő még rosszabb lenne.

2015. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha szökőévente hisztizik, havinál sok nő akkora hormonfelborulást kap hogy azt se tudja mit csinál de aki 24/7 nyomatjs azt felpofoznám.
2015. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom egy hisztis lány :D Rólam is lepereg a nyafogás. Sokszor nevetek is, hogy kis dolgokat képes módfelett groteszk módon felnagyítani :D Én így bírom őt :D De van olyan személy is akinél idegesít. Érdekes.


23/F

2015. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha valakin látom, hogy hisztis, leépítem.
2015. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!