Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy bírjátok,...

Anyukák! Hogy bírjátok, akiknek a babája " hisztis"?

Figyelt kérdés
7 hós a fiam, nem bírok vele. Már gondoltam, hogy talán hiperaktív lesz. Már feláll, támaszkodva, viszont így lépeget is. Persze nem mindig tud leereszkedni, ilyenkor mindig mögötte kell állni, mert beveri a fejét, és vihetjük az ügyeletre. Kiságyba persze nem jó állni. A legjobb, mikor mászik vagy áll és közben síkit. Már mindent próbáltunk, de nem. Sokáig elvan kézben, de egy idő után ott is síkit. Wc-re nem lehet kimenni. Nem a foga, mert az nem jön, de azt is kenem neki, kapott viburcol kúpot is. Nem szepa szorongás, mert sajnos ő ilyen kb. 3 hós kora óta. Eddig legalább kúszott, elvolt, de mióta áll, megőrülök tőle!
2013. márc. 20. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is ilyen, habár ö második gyerek, így a nagy leköti rengeteget. de ö is 7 hósan már lépegetett, párszor elesett mag kicsúsztak a lábai és ennyi, most 8 hós de már nem döl el, hanem a fenekére huppan.


tegyél el az útból veszélyes dolgokat , vagy védd le saroklevédökkel, majd hagyjad egyedül. adjál neki teret.

bizony ez szeparációs szorongás is. neki még nincs tér-idö érzéke és ha kilépsz a szobából azt hiszi örökre egyedül maradt ezért sirnia kell. ha ez nem lenne, akkor bizony elfelejtenénk, hogy ott a gyerek.(lehet mondani, hogy én nem felejtem el a gyereket, de bizony megfeletkezne róla az ember ha nem sírna, ezért is találta ki a természet a sírást)

2013. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én babám 10 hónapos,mindig ilyen volt,vagyis nem lehetett soha 1-2 percnél tovább magára hagyni,mert sírt,szerencsére még csak most kezdett el állni, ha mennem kell a mosdóba,vagy hirtelen postás jön,stb.. leteszem a hálós járókába,ott max. annyi baja lehet,h nyöszög egy kicsit,de nem éri baj,én már megszoktam az állandó foglalkoztatását,igaz nehéz úgy főzni,takarítani,h az ölemben van..
2013. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1,5éves a gyerkőcöm, és sokszor azt hiszem, hogy létezik előre haladott dac-korszak. Nyilván nem, de nagyon nehezen viselem, próbálok rájönni, hogy mit csinálok rosszul, mi lehet a gond, hogy lett ilyen hisztizsák! :)
2013. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!