Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hidegen hagy a karácsony, más...

Hidegen hagy a karácsony, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Most esett le, h 2 nap múlva karácsony lesz. Eddig megállás nélkül tanulnom kellett, mert sok kemény vizsgám volt az egyetemen, nagyon lefáradtam. Remeteként éltem az elmúlt hetekben, eszembe se jutott, h karácsony lesz. Mondjuk egyébként se tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget. A családban kb. mindenki leszarja a másikat, de azért hiper szuper ajándékot kap mindenki, mert a szüleim azt vallják, h karácsonynak meg kell adni a módját, jó sok pénzük van, így ez nem is jelent gondot nekik, de sztem az egész ünnep olyan erőltetett, fölösleges, cukormázzal megkent giccs nálunk. Belőlem legalábbis nem vált ki semmit, számomra csak egy átlagos nap. Örülök, h túl vagyok a vizsgáimon, nekem ennyi bőven elég.

2015. dec. 22. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel a karácsony, nekem kínszenvedés az egész jobb lesz túllenni rajta
2015. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem szenvedek tőle, csak simán nem érdekel. Úgy elvagyok, elvegetálok ilyenkor. Akik utálják a karácsonyt meg szenvednek tőle, azokat épp úgy nem értem, mint akik odavannak érte. Én csak simán leszarom az egészet, így a legkényelmesebb.
2015. dec. 22. 17:16
 3/4 Kacumoto válasza:
Engem sem érint karácsony szele szerintem manapság erőltetett komédia.
2015. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai nap utan azt is elhittem egy percig h husvet jon..
2015. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!