Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajandekozas gondok?

Ajandekozas gondok?

Figyelt kérdés

Nos en mindig kapok valamit, ami altalaban draga, de nekem egyaltalan nem kell. Igazabol apam es noverem ajandeka nem is erdekel pont ezert. Unom, hogy meg kell jatszanom magam. Igazabol en valami egyszeru par ezres ekszert szeretnek (mert egyaltalan nem kaptam meg) nem pedig a rosszul de dragan probalkozzunk "eros" szamitogepet. (Annyit mondtam, hogy akkor inkabb laptop legyen) Bar oszinten fogalmam sincs mert egy sajnos nem letezo "fontosabb" szemelytol.

Ez most komolyan annyira gaz, hogy gunyolni kell erte?

17/L



2015. dec. 14. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem igazán értem a kérdésedet... Ha jól értem apádtól, meg a nővéredtől gagyi ékszer helyett kaptál egy menő laptopot, és erre kigúnyolt egy nem létező fontosabb személy? What? Azért gúnyolt ki mert jobban szeretnél egy nyomi ékszert mint egy számítógépet, vagy azért mert itt sopánkodsz, hogy számítógépet kapsz ékszer helyett? Vagy mi? :D :D
2015. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Siettem amikor leirtam lenyeg: szeretek valakit de neki van baratnoje, es hat tole szeretnek inkabb valamit. Apamek nem ertenek a gepekhez es nem is vagyok mar hajlando gepet hasznalni csak laptopot. De mindegy is, tonkre mentek itthon a dolgok ugyhogy azt vesznek nem pedig ram koltik.
2015. dec. 15. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen nem is a szüleidtől szeretnéd az ékszert, hanem attól akit szeretsz, de barátnője van? Mert bármennyire is szeretnéd, tőle nem fogsz kapni, mert a barátnőjének vesz ajándékot. De a szüleidtől még lehet, hogy megkaphatod. Próbáltál már beszélni velük, hogy te inkább ékszert szeretnél nem számítógépet?
2015. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!