Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyógyszert adni karácsonyra ciki?

Gyógyszert adni karácsonyra ciki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
háát, az a helyzettől függ. Ha mindannyian nagy junkiek vagytok és valami ütőset kerestek, te pedig pont találtál valami jót, akkor nyilván épp az a legjobb. De ha te most egy fejtetőtől sarkig lebénult ismerősödnek adsz izületjavító vitaminokat, az gáz.
2015. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

dehogy ciki, ne hallgass a többiekre..

szerintem nagyon fog neki örülni, főként ha a gyógyszer jó erős és lsd-hez hasonló tüneteket produkál..


(viccet félretéve, tényleg ne adj neki gyógyszert, vegye meg magának a gyógyszert/drogot)

2015. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, mutter, találtam az anyós fiókjában ilyen rózsaszín tablettát. Nem tudom, mire jó, de boldog karácsonyt!
2015. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehogy gyógyszert adj karácsonyra!
2015. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem értem, miért lenne ciki? nem értem ti hogy gondolkoztok, az ha valami baja és más segíteni szeretne rajta egyáltalán nem ciki. Én pl nagyon sokszor kapok gyógyszert egy ismerőstől és nagyon örülök neki mert anélkül meg sem tudnék szólalni, sokba kerül és nem úszunk a pénzben hogy annyit tudjunk venni hogy elég legyen ...


Izomrost sorvadásom van és erős kollagénhiányom ha nem eszek elég kocsonyás zselatinos dolgot mint pl gumicukor körömpörkölt kocsonya stb... akkor olyan erős kimerültség jön rám hogy még megszólalni sem tudok. Ha tudunk venni és tudok enni ilyen dolgokat akkor semmi baj sincs még ki nem merül a szervezetemből, de ha nem tudunk venni ilyeneket akkor van a baj, és bizony nekem a gumicukor és a sertésköröm szó szerint gyógyszer. De sajna nem tudunk mindig hozzájutni mert nincs mindig rá pénz, de van egy rokonunk aki hála istennek mindig gondol rám és akár mikor találkozunk vele ha ő jön, ha mi megyünk mindig ad gumicukrot.


Úgyhogy kedves kérdező ne hallgass azokra akik aztmondják hogy ne mert ciki, én csak tudom hidd el, hogy milyen jól esik az főleg a mai világban ha van aki gondol az emberre és segíteni is akar.

2015. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!