Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi megvezethető,...

Miért van ennyi megvezethető, naív ember? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Rossz nézni, ahogy facebookon kamu oldalak "nyereményjátékaihoz" több ezren! kommentelnek és meg is osztják azt, hogy ők mennyire meg akarják nyerni a meghirdetett nyereményt (legtöbbször drága telefonokat, de olyat is láttam hogy 500 euro volt a "nyeremény"). Egyébként néhány kattintásba telik megnézni a hirdetéshez feltöltött képek forrásait. Mostanában egyre több ilyet látok, és nem is a kamuhirdetések, hanem a több ezer naív ember aggaszt nagyon.

2015. dec. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Végül is a megosztásból nem származik káruk, nem?
2015. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem naív, és nem megvezethető. Hanem szimplán pár mp a dolog, és ha csak a fele igaz amit megoszt akkor is megéri, mert mivan ha tényleg nyer valamit.

Emellett szegényt embert az ág is húzza, szóval örülne ilyen hirtelen jött dolgoknak.

Nem veri át az embereket a tulaj se, mert hiába osztom meg a képét, soha nem rendelek tőle, nem fogom reklámozni, sőt semmi..

Akkor lennének naívak az emberek, meg megvezethetőek ha ténylegesen valamivel lehúznák őket.

Pl.: Küldj 1000 Ft-ot, és nyerhetsz.

Hidd el a kutya se küldene.

2015. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínű, hogy az 1 napja megalakult oldal, ami valami szánalmas nevet kapott, egy nap alatt kisorsol 4-5 méregdrága telefont, pénzt, laptopokat stb... El tudom képzelni egy hülyegyereket aki arra élvezkedik otthon hogy a sok ember elhiszi a játékait.
2015. dec. 23. 23:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van, nem is naívak hanem birkák.
2015. dec. 23. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és ez téged miért zavar?
2015. dec. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg naivak és megvezethetőek. Volt olyan ismerősöm, akinek szólni mertem, hogy ez átverés és én kaptam ki, hogy miért akarom átvágni.

De elég csak, az ezoterikus átverésekre gondolni.

Hogy miért van ennyi ilyen ember? Szerintem az oktatás és a környezet hibája. Rengeteg ember valamiért nem érez késztetést arra, hogy a dolgokat jobban átgondolja.

2015. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És most attól hogy hú de aggaszt a dolog, kevesebb birka lesz? Nem, akkor meg mit törődsz velük?
2015. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!