Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik volt előbb, a fekete...

Melyik volt előbb, a fekete vagy a fehér ember?

Figyelt kérdés
Nem létezik, a feketék voltak előbb belőlük lettek a fehérek?

2015. dec. 24. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első ember leszármazottai mutálódtak fehérré és feketévé.

De te a válaszomra el se fogod olvasni, csak ugrálni fogsz, hogy én azt írtam, hogy mi fehérek hamarabb voltunk. De ezt egy szóval sem írtam.

2015. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szóval, a fehér és a fekete ember őse a cigányok voltak? nekik barna a bőre, mint mondod.....
2015. dec. 25. 19:46
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nehéz a felfogásod? semmi elkorcsosodás nincsen.

volt az ember, aminek egy része északra vándorolt.

ilyenkor kialakultak a negridek és az europidok.

és olyan 200-300ezer évbe tellet míg kifehéredtünk, úgyhogy a feketék voltak hamarabb.


én nem használok olyan szót, hogy felsőbbrendű bőrszín alapján. de az igaz, hogy pl az europidok átlagba okosabbak, mint a negridek.


egyébként ez a cigányozás is hülyeség, amíg nem vándoroltak ki az őseink afrikából, természetesen még cigányok sem voltak. sőt megsúgom, közelebbi rokona a fehér ember a cigánynak, mint a néger a cigánynak. meglepő, de a cigányok is az europid rasszhoz tartoznak. europidon belül is vannak, akiknek sötét a bőre pl olaszoknál, spanyoloknál, görögöknél jellemző.


szóval miután különváltak az emberek, utána bontódtak rasszokká(europid, negrid, australid, mongolod), így a különválástól van értelme erről beszélni, de amíg nem váltak külön, csak ember volt, aminek sötét bőre volt, de ez nem azt jelenti, hogy a feketéktől származunk.

2015. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Az se biztos, hogy fekete volt.
2015. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Évszázadok óta élnek négerek Amerikában, ők miért nem fehérednek ki?
2015. dec. 26. 13:28
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

mert ahhoz nagyon sok idő kell, 200ezer év is akár.

mire kifehérednének, már úgy is bele fognak olvadni az amerikaiakba.

2015. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A Homo sapiens sapiens, amihez bennünket sorolnak csak negyven ezer éves, ez idő alatt lelet volna, kialakuljon minden szín, ajaj, nem megy....nem fér belé sehogyan sem....
2015. dec. 26. 19:48
 18/18 anonim válasza:
95%

Kedves kérdező ne haragudj de extrém sötét vagy. xD

Csak úgy árad belőled a hülyeség és a rasszizmus.

2018. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!