Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék ezen?

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, kb. mindig együtt vagyunk, szeretjük egymást, és igazából ő a legjobb barátom, és egyben egyetlen is.. Gyakran szomorú vagyok, mert szeretnék más emberekkel is beszéllgetni, találkozni, de természetemből adódóan nem megy. Félek odamenni másokhoz, ha más jön oda hozzám nem tudok vele beszélgetni, így az osztályomban elkönyveltek "antiszociálisnak". :( egyszerűen úgy érzem, a másiknak teher lennék, nem kívánt szeméy vagyok és bármit mondanék, Úgyis csak leégetném magam. emellett, hogy félek, bármennyire is szeretnék, de néha úgy érzem egyszerűen nehezemre esik foglalkozni velük..

A barátommal, és azokkal az emberekkel akik közel állnak hozzám, nincsenek ilyen problémáim, mellettük egy teljesen másmiyen ember vagyok..



2015. dec. 28. 00:37
 1/9 anonim válasza:

Ezen nem lehet változtatni szerintem

nem egy extrovertált típus vagy és kész.

És ne barátkozz kényszerből csak mert az a divat hogy sok barátunk van.

Ha boldog vagy kevés baráttal akkor jó.Nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg ;)

2015. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok boldog. Ha az lennék, nem igazán érdekelne.
2015. dec. 28. 01:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az első nem mond igazat. Onnan tudom, hogy régen én is olyan voltam, mint te, de én is megváltoztam :)

Az én esetemben egy remek közösség hozta mg a változást. Lehet, hogy a te közösséged pont nem jó arra, hogy segítsen neked; talán keresned kéne másikat.

Gondolkozz: mi az, ami miatt mindezeket gondolod magadról? Ha konkrét jellemvonás, vagy szokás, vagy bármi, akkor döntsd el hogy valóban rossz-e és változtass rajta. Ha nem rossz, akkor egész egyszerűen kezdj el barátkozni. Igen, nehéz. De gondold végig: csak nyerhetsz.

2015. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezeket, mert ezeket a visszajelzéseket kapom. De nem igazán tudom miért..:( pedig mikor jóban voltam az osztályommal, kedves voltam Velük, nem tettem semmi rosszat, de már akkor is a felesleges ember érzetét keltették bennem.. Tényleg nem tudm az okát, talán, hogy sose voltam túl beszédes és ahogy ők mondani szokták "túl sok dudás van egy csárdában" magyarán sok nálunk az erős személyiség, csak én épp nem vagyok az, így kilöktek..
2015. dec. 28. 01:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Ez nagyon fontos. Lehet, hogy egyszerűen nem tudtál megnyílni, ezért azt érezték, hogy felületes vagy. Próbálj újra nyitni.Biztos, hogy van akivel jóban lennél. Ha nem kedveled a hangosabbakat, akkor keress egy hozzád hasonlót. Sőt, akár "körülnézhetsz" más osztályokban is.
2015. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És azt hogy csináljam? Sétáljak át, és menjek oda valakihez találomra? :D

Amúgy rákérdeznék, de nem tudom kinél, úgy kollektív az egész osztállynak baja van velem. Érdekes, hogy az egyik fő hangadó mindig arról panaszkodik, hogy ha valakinek baja van vele miért nem megy oda hozzá, hogy elmondja neki. Neki láthatóan baja van velem, miért nem jön oda hozzám, hogy elmesélje mi is az?

2015. dec. 28. 02:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda egy szimpatikusabb emberhez, és tőle kérdezd meg. Azt is megkérdezheted, hogy másoknak mi a bajuk veled.
2015. dec. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindig meg akartam. De félek, az lenne a válasz, hogy semmi... Akiktől meg tudnám/merném kérdezni, nem szoktak velük lenni, nem bizti, hogy hallották hogy rólam beszélnének.mondjuk én már többször is, és csaak szónélkül tűrtem.. Ezért is utálom magam, képtelen vagyok lépni

Azért majd teszek egy próbát.. Vagy ráírok valaki konkrétabbra facen, úgy könnyebb a gép mögé bújva :)

2015. dec. 28. 02:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd annyiban. Szekáld őket, amíg ki nem nyögik, mi a baj veled. Így, hogy nem tudod, nem is fogsz tudni változtatni se. A facebook is jó ötlet :)
2015. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!