Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen legyen egy lány?

Milyen legyen egy lány?

Figyelt kérdés
Belső tulajdonsàgokra gondolok itt. Pl. segitokesz, kedves...etc.

2015. dec. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, megértő, ŐSZINTE, néha játékos de amikor kell akkor komoly. Tudja értékelni amit kap, a kedvességeket, a törődést, a szeretetet. Jó ha ezt valamilyen formában kimutatja, mondjuk egy mosoly :) Viszonozza ezeket a dolgokat akármilyen apró kedvességgel vagy néha egy öleléssel, csókkal... de már a mosoly is tényleg sokat számít.

Nem baj ha a lány kíváncsi és érdeklik bizonyos dolgok. Nem muszáj, hogy zseni legyen de jó ha érdeklődik a világ dolgai iránt. Sőt, szerintem bizonyos határokon belül aranyos amikor egy lány "botorkál" az életben, de nem önfejű, elfogadja a segítséget csak próbálkozik egyedül is az új dolgokkal. Egyszóval: kísérletező.


Nagylelkű, szereti az állatokat, felelősségteljesen gondolkodik a környezete iránt és más emberek irányába is segítőkész. Nem kell egyből odarohanni mindenkihez, egy lánytól ezt nem várom el de ha valaki fekszik az utcán és odamegyek segíteni akkor azért ne hagyjon már ott mert neki az nem tetszik. Én segítek másokon ha úgy ítélem meg, hogy rászorulnak. Ennyi jó szándék legyen benne is. Ha több van az nem baj :)


Hirtelen ennyi jutott eszembe de ha valamit kihagytam, kérdezz.

2015. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De kedves vagy! Köszönöm hogy szántál időt a kérdésemre.:) Nagyon hasznos dolgokat írtál. Legyen szép estéd!:)
2015. dec. 28. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az #1-es leírt minden lényegeset, jól összeszedte. Nekem annyira nem fontos, hogy kedvelje az állatokat, én sem vagyok egy nagy állatbarát. Viszont előny, ha a macskákat szereti, és hátrány, ha ezeket a kis divatkutyákat :D
2015. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen önmaga!

Persze fontos hogy kedves legyen,de nem kell hogy csak azért hogy nekem jobban tetszen még rá is játszon. Vagyis hogy ne dja ki magát annál jobbnak mint amilyen valójában.

2015. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es leírta tökéletes nőt. Szépen meg is köszönted, ez aranyos volt :). Annyit tennék hozzá, hogy mindig találd meg benne önmagad, és ne játszd meg ami nem is úgy van pl: ha speciel nem vagy állatimádó akkor mi fiúk szívesen agyonütjük a pókot ahelyett hogy kivinnénk az ablakon. Aamit tényleg fontosnak tartok, az az hogy értékeld a srácok jó dolgait, de ne hagyd magad becsapni minden agymosó tahónak mert azok csak AZT akarják, pedig szerintem benned több is van ☺
2015. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ui: bocsánat most látom h már leírták elöttem, de láthatod, nem olyan nagy dolgok ezek, ami olyan nehéz (sok lánynak sajna az)
2015. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy ne használja ki a másikat. Ne csak kapni tudjon, hanem adni is. Figyeljen oda mások érzéseire és ne tegyen kárt bennük, pláne nem a saját haszna érdekében. A többi nekem már másodlagos.
2015. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha az fontos, hogy önmaga legyen, és csak félig olyan, mint az első nője, akkor... ? Mi fontosabb, inkább játssza el, hogy olyan?
2015. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok!:) Köszönöm szépen mindenkinek! Szép napot nektek!
2015. dec. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!