Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudom kimondani a...

Miert nem tudom kimondani a velemenyemet?

Figyelt kérdés

Eloszor is szeretnek annyit kerni, hogy a kritizalok ne irjanak, olyanok hozzaszolasara lenne szuksegem, aki hasonlo helyzetben van vagy tudna tanacsot adni.

Szoval az a bajom, hogy nem tudom kimondani a dolgokat, ha rosszul esik valami,vagy kerni akarok valakitol valamit stb.A lenyeg, hogy ha van egy problemam egy illetovel szemben peldaul, akkor keptelen vagyok oda allni ele es elmondani amit szeretnek.Ez persze csak negativ dolgokkal kapcsolatban van igy. Alapjaba veve eleg visszahuzodo vagyok es maniakusan kerulom a konfliktusokat, gondolom ebbol is ered ez a fajta problemam. Most is eppen ilyen helyzetben vagyok, nagyon zavar valami egy illetovel szemben, de nem tudom elmondani neki, hogy probaljon meg valtoztatni rajta, mert nagyon idegesito. Amikor lenne is ra lehetoseg, akkor meg csak annyit erzek, hogy lefagyok es nem tudom szoba hozni a temat, mintha valami gomboc lenne a torkomban, es az jar a fejemben, hogy nem akarom ezzel esetleg megbantani.

Erdekelne hogy ha van valaki hasonlo helyzetben, hogy tudta ezt megoldani, vagy csak annyi a megoldas, hogy valahogy muszaj erot venni magamon? Annyira irigylem azokat, akik nem szivbajosak es siman kimondjak, ha valami nem tetszik.


2015. dec. 31. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs valaki a környezetedben, aki szókimondó? Szerintem az is segítene, ha csak lógnál vele, figyelnéd őt.
2015. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, vannak, epphogy en vagyok csak a kakukktojas, es persze latom, hogy masok hogy viselkednek, mennyire egyszeruen mennek ezek a dolgok nekik, de valamiert keptelen vagyok erre, nekem rendesen lelkileg fel kell keszulnom erre, tudom nagyon hulyen hangzik. Sose ment az, hogy odamegyek valakihez es elkezdem a "figyelj szeretnek beszelni veled valamirol" szoveg..
2015. dec. 31. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült már valaha konfrontálódni? Akár csak kis dolog kapcsán is. Lehet jobb lenne ha eleinte jelentéktelenebb problémák kapcsán gyakorolnád, ha úgy könnyebb.
2016. jan. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!