Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én egy biztonságiőr vagyok...

Én egy biztonságiőr vagyok bevásárló központban mégis kosarakat tologatok pakolgatok, meg ásványvizet pakolgatatnak velem a vevőknek meg a vevők utasítására. Pedig én nem erre szerződtettem. Normális ez így szerintetek?

Figyelt kérdés
Már csicskának érzem . Vénasszonyok szólnak elfelejtettem ásványvizet venni.Fiacskám hozzál ide pár kartonnal. Vagy pl: Tőlem kérdezgetnek mindent ez hol van az hol van,pedig ott dolgozik 12 eladó melletem és azok meg le se szarják a kérdezőket. Miért van ez?

2014. aug. 21. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond nekik kérje meg az eladót, ennyi
2014. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nyisd ki a szád, hogy te nem azért vagy ott, neked másra kell figyelned, küldd szépen őket az eladóhoz.
2014. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod szépen, hogy "Ne haragudjon, de nekem nem ez a feladatom". Persze, ha útbaigazítást kér, ne derogáljon válaszolni. Egyébként meg állj úgy, mozogj úgy, hogy ne tudjanak leszólítani. Érdekes módon egyes áruházakban erre az eladók is képesek, mire kérdeznék valamit, eltűnnek, mintha menekülnének.
2014. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez sok áruházban így van, a biztonsági embert mindenesnek tartják. Az eladót azért nem csicskáztatják, mert nem hagyhatja ott a pénztárt, a legközelebb pedig általában az őr van, akit lehet ugrasztani. Persze vannak polcpakolók is, de ők ki tudja, az áruház melyik sarkában vannak épp.
2014. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem mintha amúgy olyan sok dolgod lenne, állsz, és csúnyán nézel az emberekre.


Amúgy lehet értelmesen is közölni hogy "Elnézést, nem tudom, de kérdezze meg xy eladót". A kosárpakolás meg kemény 5 perces művelet, bele még senki nem halt.


De szerintem mentalitás kérdése is a dolog, hogy valaki úgy áll hozzá, igen, segítek egy idős hölgynek, vagy úgy mint te hogy a "vénasszonyok" engem csicskáztatnak.

2014. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a sok rossz vénasszonynak hogy a fõnököm nem ezt az utasítást adta, plusz nincs benne a munkaköri leírásodban sem, egész biztosra veszem. Nehogymár a vásárló mondja meg hogy mit csináljál, mi van ha pont akkor lopnának el valamit, szalad kifelé a boltból a cigánygyerek egy hátizsáknyi szajréval, neked meg esélyed sincs hogy elkapd, arra nem hívatkozhatsz a fõnök elõtt hogy Manci néni elfelejtett vizet venni, aztán engem kért meg. Lehet másnap már nem kellenél.
2014. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Biztonsági őrként mennyi időt töltesz aktív munkával?
2014. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Mit jelent az aktív munka? Próbáld ki egyszer, csak állsz egész nap, figyelsz, de nem csinálhatsz semmit. Az idő is lassabban telik.

Pl. az én munkám mindig szidják, hogy jaaaj te nem csinálsz semmit, neked a jó, az nem munka, de ha néha beosztják őket a helyemre (amikor nem vagyok), akkor meg sírnak, hogy húú de xar, azt hittem sose lesz vége, utáltam, tudod ki csinálná ezt, agyhalál, stb.

2014. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is "ügyelői" munkát végzek, szóval viszonylag át tudom érezni a kérdező helyzetét. Viszont hálás vagyok azért, ha végre megmozdulhatok és csinálhatok valamit...
2014. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már leszámoltam tehát szídhatjátok a biztonságiőr munkáságom leszarom. Egyébként mostmár külföldön dolgozok hegesztőként mert az a szakmám is meg van.

A biztonságiőröket lehet szídni mert lábtörlőnek használja mindenki őket pedig ha belegondol valaki hogy ők is ebből élnek meg.Régen mindenki az akart lenni válalkozásit kiváltotátok stb. Most meg mindenki lenézi őket élősködő mocskok vagytok mind akik a biztonságiőröket szídjátok. remélem egyszer jól pofánlesztek vágva ezért vagy ti is kerültök ilyen helyzetbe mint ők. Könnyű pofázni annak aki még nem is próbálta, ugrálni pofázni okoskodni lehet itt,internet hősének hinni magad. Lehet erre is válaszolni amit most írtam, de már nem fogok reagálni rá. Az összes biztonságiőr a védelmem alatt ál. aki szídja őket az nézzen magába.Akik kedvesen válaszoltak azoknak köszönöm, akik meg még ezután az írásom után emberkednek itt azoknak már nem válaszolok mert lenézem őket. na pápá

2014. aug. 23. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!